בר רפאלי משתוללת בפרסומת החורף החדשה של FOX

החורף אוטוטו כאן, ואין זמן טוב מזה למותגי הביגוד השונים להתחיל ולפמפם את קולקציות החורף החדשות שלהן. באוירה קודרת וחורפית, מציגה רשת Fox את קולקציית הבגדים הצבעונים שלה בפרסומת חדשה ובאמצעות הפרזנטורית האלוהית שלה, בר רפאלי. גם נועם טור נמצא שם על הסט, אבל ביננו, הוא זניח.

הפרסומת מציגה את רפאלי כשהיא מתעוררת בבוקר בדירת סטודיו ניו-יורקית, ומגלה להפתעת שצידה השני של המיטה ריק, ונועם טור, בן הזוג הפיקטיבי שלה בשלל פרסומות Fox, אינו נמצא בדירה. היא עושה אחד ועוד אחד מהיר, ומגיעה לתוצאה 3, ולמסקנה מופרכת במיוחד על פיה טור עזב את הבית לנצח נצחים.בהתקף זעם היא אוספת את כל בגדיה מהסלון ומהארון ומשליכה אותם באמוק מבעד לחלון הדירה, היישר אל הרחוב האפור שזוכה למעט צבע בעקבות שלל הסווטשירטים הצבעוניים.


כמובן, סוף טוב הכל טוב, טור מגיח לפתע אל הדירה כשהוא אוחז בשתי כוסות קפה. בר המופתעת שמבינה שטעתה ויצרה מהומה על לא מאומה, והשניים מתחבקים בפייסנות.

בניגוד לפרסומות קודמות בכיכובם של השניים, בפרסומת הזו אין שום בשורה או עניין מיוחד, לא מכיוון בר ונועם, לא מכיוון Fox, ובטח שלא מכיוון התסריט. הפסקול נהדר והשוטים בהם הבגדים הצבעוניים מתעופפים ברחובות הם מקסימים ומצטלמים נהדר, אבל מעבר לזה, באמת שאין שום דבר חיובי לומר על הפרסומת הזאת. טוב יש אחד. היי בר.

FOX, קולקציית חורף 2014, Gitam BBDO

מקור: דבר המפרסם

בר פוקס 2

לייק לפטריה בפייסבוק