מעולה: מייק טייסון מחזיר לאיבנדר הוליפילד את האוזן שלו בפרסומת חדשה ומבריקה

לפני קצת יותר מ-16 שנים, התקיים אחד מאירועי הספורט ההזויים ביותר בהיסטוריה, כשהמתאגרף מייק טייסון התמודד מול יריבו המושבע ואלוך העולם המכהן איבנדר הוליפילד בקרב על אליפות העולם במשקל כבד. כידוע, טייסון לא נחשב לאחד האנשים היציבים נפשית, ואכן במהלך הקרב, הוא איבד את עשתונותיו לחלוטין כשנשך פעמייים את אוזנו של הוליפילד ותלש ממנה חתיכה. הקרב הופסק, הוליפילד ניצח בעקבות הפסילה של טייסון, והקרב נכנס לדבר יהימים של עולם האגרוף, וזכה לסיקור נרחב באמצעי התקשורת.

כעת, 16 שנים אחרי, פרסומת חדשה ומבריקה של חברת מוצרי הספורט Foot Locker מפגישה שוב בין שני היריבים הגדולים לרגע קומי בלתי נשכח שעוד ידובר בו רבות.

הפרסומת המכריזה על “שבוע המצויינות” ברשת החנויות של החברה, מציגה את שחקן הכדורסל קיירי איירבינג יושב עם שניים מחבריו ומבסוט מכך שסוף סוף הגיע שבוע המצויינות בו נחשפות נעלי הספורט החדשניות ביותר, שבוע שלפחות בדימיונו של השחקן, יכול לתקן את כל מה שרע בעולם וליצור עולם מושלם.


אז מה זה בדיוק עולם מושלם? ובכן, עולם בו מייק טייסון דופק על דלת ביתו של איבנדר הוליפילד, מבקש ממנו סליחה ומחזיר לו בחזרה את חתיכת האוזן שתלש ממנו לפני שש עשרה שנים, רגע לפני שהשניים מתחבקים. קשה להאמין, אבל בחברת פוט לוקר הצליחו איכשהו לאחד את השניים עבור הפרסומת וליצוק את המפגש המפתיע הזה.

בנוסף לשניים הללו, מוצג שחקן הכדורסל השנוא דניס רודמן כשהוא רוכש כרטיס בכיוון אחד לצפון קוריאה לקול תשואות הדיילת והקהל בנמל התעופה, ומגיש הספורט האמריקאי המפורסם קרייג סאגר שידוע בזכות החליפות המשונות שלו שורף את כל המלתחה שלו.

הפרסמת הזאת היא אדירה בעיקר בזכות המפגש הפיקנטי בין צמד המתאגרפים, מה שהפך אותה לויראלית במיוחד ברשת עם מעל שני מליון צפיות בתוך יומיים.

באמצעות adweek

צפו נשיכת האוזן המפורסמת מתוך קרב האליפות, יולי 1997


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק