פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

10 מאכלים שאסור בשום אופן להביא לעבודה אם אתם רוצים שיישארו לכם חברים במשרד

הרבה סכנות טמונות במטבחון המשרדי. כוס הקפה ההיא שאף אחד לא שטף מאז 2012, חלב שלאף אחד אין אומץ לבדוק אם כבר החמיץ והנורא מכל: עמיתים לא מתחשבים שהביאו לעבודה ארוחת צהריים שהניחוחות שעולים ממנה עושים חשק לצום ברצף עד שהחברה תפשוט את הרגל.

אז סתם שתדעו, הסבל הוא לא רק שלכם ואתם לא מדמיינים. מדובר בסוגיה כה חשובה עד שהיו מי שמצאו לנכון לחקור אותה. אז חברה לעיצוב פנים ערכה סקר ושאלה אלף עובדים באנגליה, מה האוכל שהם הכי לא היו רוצים לפגוש במהלך יום העבודה.

המסקנה הראשונה של הסקר בכלל לא קשורה לריחות בחלל המשרד, אלא להרגלי האכילה של השכירים בעולמנו. שני שלישים מהם אוכלים את ארוחת הצהריים (ורק אותה. אנחנו מקווים שבערב כולם כבר בבית) על השולחן שלהם. לא מטבח, לא חדר אוכל – בעמדה. חכו, לא סיימנו לבאס. לפי הסקר, 40 אחוז לא מספיקים לקחת הפסקה ולאכול כמו שצריך. איפה הוועד כשצריך אותו?

ועכשיו, לעניין: חצי מהמשתתפים בסקר אמרו שלדעתם, עמיתים שמביאים אוכל עם ריח – מתנהגים בצורה א-סוציאלית. הם צודקים. אבל התשובה לשאלה החשובה ביותר, מה עובדים הכי שונאים שעמיתיהם מביאים למשרד, היא, הוא, הם: דגים מלוחים ומשומרים (כמו מקרל וסרדינים), ביצים וגבינות.

במקום האחרון, כלומר – הארוחה הכי מתחשבת בסובבים, היא טוסט עם חמאה, מאפים וסנדוויצ'ים עם בייקון (למרות שבארץ זה עלול לעורר בעיות אחרות). אז כדי להתאים את הרשימה לסטנדרטים הישראלים, הנה 10 המאכלים שהבאתם למשרד היא הפרה בוטה של אמנת ז'נבה וראוי שיביאו לפיטוריי העובד:

טונה וכל סוגי הדגים

וכן, זה כולל גם שאריות של חריימה של אמא משבת. כי מה שקורה בים נשאר בים. בדיוק כמו שלא תבואו למשרד עם משהו שהיה בים (למשל, בגד ים) ככה אל תאכלו שם משהו שהיה בים (טונה).giphy

עמבה

אלא אם כן אתם עובדי מחלקת התברואה וזקוקים לריח חריף שיאפיל על צנחת הזבל, אין שום הגיון בלהכניס עמבה למקום העבודה. אף אחד לא מת מלאכול שווארמה עם טחינה וחריף בלבד.עמבה

חמין

הריח אמנם לא מזהיר, אבל רחוק מלהיות נורא. אלו ריחות הלוואי שנגרמים בסמוך לאכילה שמטרידים אותנו במיוחד.חמין

בצל חי

אלא אם כן העסק בסכנת סגירה וכל מה שנשאר כדי להציל אותו זה לשלוף אמונות תפלות, אין שום סיבה לאכול בצל חי כשאתם בעבודה. אלא אם כן אתם שונאים את כל העמיתים שלכם, וגם אז –  יש דרכים הומניות יותר להרוג.giphy (1)

שום – כנ"ל.שום

עוף שחומם במיקרו

אוקיי, אז נכון שעוף הוא אחד הדברים הטעימים ושריח של עוף בתנור הוא אחד הניחוחות הנעימים. לעוף מאתמול שעובר במיקרו יש ריח שיכול לגרום לכל קרניבור לשקול בחיוב צמחונות. או מוות. אה, ואם אתם מאלה שמביאים חזה עוף חי ומבשלים אותו במיקרו, מכתב הפיטורין שלכם מחכה אצל המזכירה.עוף

קלמנטינות

לרוב מטרידות אנשים בדרך לעבודה (יענו, באוטובוס), אבל לפעמים גם במשרד אנשים חסרי בושה מקלפים את פרי ההדר התוקפני הזה, תוך התעלמות מכך שרוב האנשים סביבם לא תתרנים (למרות שהם היו ממש רוצים).giphy (2)

כרובית

כן, היא מסריחה וכל מי שלא אוהב כרובית מריח את זה. חוץ מזה, אתם לא אייל שני, מה קשור כרובית עכשיו?כרובית

סלמי

יש סיבה לזה שהמילה "נקניק" היא בכלל קללה. כי זה מריח כמו כל מה שרע בעולם.giphy (3)

גבינות שהן לא גבינה צהובה/לבנה

הייתם בפריז, היה כיף, המונה ליזה מהממת. הרגתם אותנו כבר עם סיפורי החוויות המשמימים שלכם, למה גם לענות את הסביבה עם ניחוחות עובש כחולים מהרוקפור שרכשתם מרוכל מפוקפק כי התקמצנתם על המעדניות של הביוקר?גבינה מסריחה

באמצעות: munchies

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...