פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדם זר בחלוק רחצה חושף את עצמו בפני ילדים קטנים במתיחה מפתיעה ומצחיקה במיוחד

איך הייתם מגיבים אם הייתם יושבים להנאתכם בפארק ומבחינים לפתע באדם זר לבוש בחלוק רץ לכיוון הילד שלכם או כל ילד אחר, פותח בפניו את החלוק וצועק לו "מה את חושב על זה?". ובכן, זה מה שקרה לעוברי האורח התמימים במתיחה הקורעת הבאה, שהיא ההיפך המוחלט מהתסריטים הקרימינליים שרצים לכם בראש עכשיו. כדי לא להרוס לכם, פשוט צפו בסרטון, ואז המשיכו לקרוא.


 

אמן מתיחות היוטיוב רומן אטווד, אותו פגשנו כאן לא מעט בעבר עם שלל מתיחות גאוניות, החליט להטריל כמה הורים לילדים קטנים, במתיחה שנראית תחילה כאילו אמורה לשלוח את יוצריה מאוחרי סורג ובריח, אבל מסתירה מסר חיובי שמפצה על הרעיון המטריד.

אטווד וחברו, חומשים בחלוק רחצה, רצו לעבר ילדי םאקראיים בפארק ופתחו בפניהם את החלוק. כמובן, ההורים המבוהלים והמגוננים מיהרו לרוץ למקום ולהגיב בתוקפנות כלפי צמד הסוטים, אך גילו להפתעתם כי מתחת לחלוקים שלהם, הסתירו השניים חולצות עם מסרים חינוכיים כמו "הישארו בבית הספר" ו"אל תעשו סמים".

עוד בפטריה: סיפר לחברתו שהוא בוגד בה וזכהל מתיחה נגדית אכזרית במיוחד

כמובן, יש מי שימצאו את המתיחה הזאת כלא ממש מצחיקה, אך אם לשפוט על פי הסרטון נראה כי הילדים המשועשעים לא ממש התרגשו מהסצנה המלחיצה אולם הוריהם הזדקקו לכמה שניות טובות כדי להירגע מהסיטואציה הביזארית. בסופו של דבר הם צחקו, ואיכשהו בדרך נס, צמד המותחים יצא מהסיפור הזה ללא פגע, שכן לא היה רחוק הרגע בו אחד ההורים יאבד את זה ופשוט יפוצץ אותם במכות.

מדובר בהחלט במתיחה שהיא קצת הארד קור, אבל בהחלט הצחיקה אותנו כהוגן. אל תנסו את זה בבית.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...