מונית הסירחון: נסיעה בחינם עם ריח של דגים

עבורי, ריח של דגים הוא אחד הריחות היותר מסריחים הקיימים בעולם הזה. אני מעדיף להיכלא בשירותים ציבוריים למשך שעה מאשר להריח חמש דקות סירחון של דג. חי, מת, מבושך או אפוי, הריח הנוראי הזה חודר לי לנשמה ומנטרל את השפיות שלי.

בחברת Fresh Step, המייצרת חול מיוחד להעלמת ריחות מסריחים של חיות מחמד המייצרות את צריכהם בבית (חתולים למשל), החליטו לערוך ניסוי משעשע כחלק מסרטון פרסומת למוצר שלהם. בחברה שכרו מונית צהובה קלאסית, כשהנהג התבקש להסתובב ברחבי העיר ולהציע לעוברים והשבים נסיעה בחינם. אולם, אף אחד מהנוסעים שקיבלו את הצעה הנדיבה, לא העלה על דעתו שייאלץ לסבול ריח מסריח במיוחד של דגים מתים שהוחבאו מראש בתוך המונית.

המצלמה הנסתרת שהותקנה במונית תיעדה את הבעות פניהם המצחיקות של הנוסעים ואת התגובות המזועזעות שלהם בזמן שנכנסו למונית והבינו את גודל האימה. בשלב מאוחר יותר, הוחלפו הדגים המסריחים בדגים אחרים, עליהם פוזר החול המיוחד. כמובן, הריח נעלם כלא היה אך הנוסעים עדין לא נראו מרוצים כשגילו שממש לידים יש קופסא מלאה בדגים מתים ומגעילים.

נכון לרגע כתיבת שורות אלו, ריחות עדין לא עוברים דרך המסך, אבל אני מבטיח לכם שגם אתם תעקמו את האף למראה הפרסומת ההזויה הזאת.לייק לפטריה בפייסבוק