עידו עוז מנכל חכם משכנתאות מייעץ: משכנתא ראשונה לוקחים רק בליווי מומחים

הלוואת המשכנתא היא התחייבות לטווח ארוך של כמה שנים, ולכן חשוב לדעת ממה היא מורכבת ואיך תוכלו לקבל את התנאים המשתלמים ביותר כדי שתוכלו לחסוך בעלויות של ההחזרים. איך עושים את זה? במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לתוכנית משתלמת.

Credit: Pixabay

מהם היתרונות של ליווי מקצועי בתהליך לקיחת המשכנתא?

עידו עוז משתף שהליך לקיחת המשכנתא הוא מורכב ומלא במונחים העלולים להיות מבלבלים, ומפרט את היתרונות בהתייעצות עם מומחים:

  • אחד מהיתרונות שתקבלו בתהליך הליווי הוא שהמומחים יתנו לכם להרגיש בטוחים שאתם עושים את זה בדרך החכמה והיעילה ביותר. תחושת הביטחון תיתן לכם את השקט לבחור באופן מחושב במסלול המשכנתא המשתלם לכם.
  • היתרון הכלכלי של ליווי מומחים יכול ולהשתלם לכם מאוד בטווח הארוך. הם יודעים איך ליצור לכם תמהיל משכנתא שיותאם במיוחד לכם וליכולות הכלכליות שלכם, וכך תוכלו להימנע מריביות גבוהות מדי ומתשלומים מיותרים.
  • עוד יתרון שמומחים יכולים להציע הוא חיסכון ניכר בזמן יקר. עידו עוז מסביר שהם יעשו בשבילכם את רוב העבודה, ואתם תצטרכו לבחור מבין האפשרויות השונות בלי להתרוצץ מבנק לבנק.

אילו שירותים מציעה חברת חכם משכנתאות?

השירותים השונים שמציעה החברה, מציין עידו עוז מחברת חכם משכנתאות , הם הדרך הטובה ביותר לקחת משכנתא בלי בזבוז הזמן והכסף הנלווים לתהליך בדרך כלל. עידו עוז הוא כבר מומחה בתחום, ובחברה הם מלווים אנשים רבים בדרך אל המשכנתא. בחברה שלו היועצים נותנים את השירות הטוב ביותר, שיגרום לכם להרגיש שאתם נמצאים במקום הנכון בדרך לרכישת הדירה. הם ילוו אתכם לאורך כל התהליך, יאספו בשבילכם מידע, יסבירו לכם הכול, וגם ייצגו אתכם מול הבנקים כדי לוודא שאתם מקבלים את תנאי המשכנתא הטובים ביותר. נוסף על אלה, יועצי המשכנתאות בחברה מומחים בתחומם, ולכן הם יוכלו לפרט לכם מהם התנאים שמציעים הבנקים השונים, ואתם תוכלו לבחור במסלול המשתלם לכם. יתר על כן, הם יתמקחו עם הבנקים בשבילכם, וכך תוכלו לחסוך עלויות בתשלומי ההחזר.

מהם הדברים החשובים שצריך לדעת בתהליך לקיחת המשכנתא?

הטווח הארוך של החזר המשכנתא גורם להלוואה להיות החלטה חשובה מאוד. לכן, לפני ההחלטה על הבנק שממנו תיקחו את ההלוואה ולפני לקיחת ההלוואה יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת:

מסלולי משכנתא וריביות

חשוב להבין ממה מורכבת המשכנתא ומהן הריביות השונות. מסלול המשכנתא מורכב מקרן המשכנתא שאליה מצטרפות כל מיני ריביות כמו ריבית קבועה, ריבית משתנה או ריבית פריים, ויחד הן יוצרות את סכום ההחזר החודשי שלכם.

יכולות כלכליות

עוד עניין שיש להביא בחשבון כשלוקחים משכנתא הוא היכולות הכלכליות שלכם. לקיחת משכנתא היא החלטה כלכלית חשובה שתשפיע על מאזן ההכנסות מול ההוצאות שלכם למשך הרבה שנים קדימה, ולכן צריך לברר כמה כסף אתם יכולים להחזיר כל חודש ואם אתם מעריכים שהסכום הזה עלול להשתנות בעתיד.

לסיכום

היתרונות הרבים שתקבלו מהליווי המקצועי של מומחים מחברת חכם משכנתאות יחסכו לכם משאבים יקרים כמו כסף וזמן, וייתנו לכם שלווה וביטחון לאורך כל התהליך. יועצי המשכנתאות יעזרו לכם בהחלטה החשובה הזאת, ויגרמו לכם להרגיש בטוחים בתהליך. כמו כן, בעזרת המומחיות שלהם תוכלו למקסם את היעילות של המשכנתא ולבחור את המסלול שיכול לאפשר לכם לשמור על יכולותיכם הכלכליות ברמה טובה. חשוב לזכור שלקיחת משכנתא מצריכה הבנה של מסלולי המשכנתא והריביות המתלוות להחזר שלה, וכמובן, הבנה של היכולות הכלכליות שלכם כדי שתוכלו להיות עם האצבע על הדופק בכל מה שקשור לכלכלת המשפחה.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק