קורע: זה מה שעשו האוהדים ביציע אחרי שהקבוצה שלהם לא כבשה בחמישה משחקים רצופים

כל קבוצת כדורגל מקצוענית יודעת שאחד הדברים הכי חושבים להצלחת הקבוצה הוא קהל אוהדים מסור ותומך. התצוגות הנפלאות של האוהדים ביציע בהחלט יכולות להחדיר מוטיבציית שיא בשחקנים, ולעזור להם לנצח משחקים. טוב, לפחות בחלק מהמקרים.

אחרי חמישה משחקים רצופים ו-556 דקות בהם לא כבשה שער, חיפשו האוהדים של קבוצת FC Magdeburg מהליגה הרביעית בגרמניה דרך יצירתית למחות על המצב, לעודד את שחקני הקבוצה ולהסביר להם איך עושים זאת נכון. התוצאה: מפגן עידוד הזוי שלא רואים בכל יום, ולבטח אחד היותר מצחיקים ומקוריים שראינו.

האוהדים היצירתיים התמקמו ביציע והניפו חצים צבעוניים ענקיים המכוונים כולם אל שער הקבוצה היריבה, כדי לסמן עבור השחקנים את המטרה. אם לא די בכך, האוהדים התאימו את עצמם למתרחש על הדשא, וזזו מצד לצד ביציע בתיאום קורע ובהתאם לתנועת הכדור על המגרש. לקינוח, הונף היציע גם שלט ציני במיוחד עליו נכתב בגרמנית “אל דאגה בחורים! אנחנו נראה לכם איפה נמצא השער!”.

המחאה המצחיקה של האוהדים שודאי גרמה מבוכה לא קטנה לשחקנים, הצליחה בסופו של דבר, לפחות חלקית, לאחר שהקבוצה שברה את הבצורת והבקיעה במהלך המחצית הראשונה, מה שלא ממש עזר לה למנוע הפסד נוסף בתוצאה 2-1 לקבוצת AK 07.

האירוע הביזארי הזה אמנם התרחש במהלך עונת 2012-13, אך הסרטון המתעד את תצוגת השיא של האוהדים פורסם השבוע בעמוד הפייסבוק הפופולארי “התנ”ך של הספורט” והפך ללהיט ויראלי עם קרוב ל-200 אלף שיתופים ואמות אלפי לייקים.

לייק לפטריה בפייסבוק