פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הרשת חוגגת: מיטב הסטטוסים והממים על פרשת הקומיקאי המפורסם ירון ברלד

החל משעות הבוקר מפורסמות היום בכל אמצעי התקשורת הידיעות על הקומיקאי ירון ברלד (ארץ נהדרת) שנחקר במשטרה בחשד שביצע לכאורה מעשים מגונים בבחורה בת 17. תחילה פורסם כי מדובר ב"קומיקאי מפורסם" המופיע בתכנית סאטירה פופולארית בטלויזיה, וכי הוא שוחרר למעצר בית של חמישה ימים. בהמשך הבוקר הותר לפרסום גם שמו המלא.

ממש כמו בפרשה הקודמת בכיכובו של אייל גולן שכונתה בתחילה פרשת "הזמר המפורסם", גם במקרה הזה הוטל צו איסור פרסום על הפרשה, ולמרות זאת כל מי שפיד הפייסבוק שלו מתפקד כבר ידע במי מדובר (שוב, לכאורה) הרבה לפני הסרת איסור הפרסום, מה שמוכיח שוב כמה מיותר הוא אותו צו כאשר לא עוברות יותר מכמה דקות מהתפוצצות הפרשה עד שכל אדם במדינה כבר יודע את שם הקומיקאי.

כפי שכבר התרגלנו ממקרים קודמים, הגולשים ברשת כבר חוגגים על חשבון הקומיקאי והפרשה עם מגוון סטטוסים מצחיקים, ממים ותמונות הנוגעות לסיפור, כשהם מרשים לעצמם לרמוז ולכתוב כל שעולה על רוחם מלבד שמו של אותו קומיקאי (לפחות עד שהותר שמו לפרסום באופן רשמי ואז זה נהיה הרבה פחות מעניין). אספנו עבורכם את מיטב הפוסטים שלכם בפייסבוק ובטוויטר, כדי שלא תרגישו שנשארתם בטעות מחוץ לחגיגה.

מעצר בית

 

הקומיקאי: לא הטרדתי, רק עשיתי לה חיקוי של יונה חרמנית.

— Yaron Haklai (@yaron) February 25, 2014

 

למיטב זכרוני, בכל ראיון טלוויזיה שראיתי אתו אבר, הוא עשה מעשה מגונה בכתב/בכתבת/בצופים. אז למה לעשות רעש רק עכשיו?

— נוי אלוש Noy Alooshe (@noyalooshemusic) February 25, 2014

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...