המשפחה הזאת שילמה 900 שקל עבור צילומי משפחה ואלו התמונות הקורעות שהם קיבלו מהצלמת אחרי 8 חודשים

כמו הרבה משפחות אחרות, גם ארבעת בני משפחת זארינג מארצות הברית ביקשו לארגן לעצמן אלבום תמונות משפחתי מיוחד. אתם יודעים איך זה, למרות שכולנו מצלמים כל הזמן אף פעם אין לנו תמונה מוצלחת עם כל המשפחה ולכן לשלם כמה לירות לצלם שיקדיש שעתיים מזמנו כדי לתעד אתכם ואת בני המשפחה נשמע כמו רעיון לא רע בכלל אחת לכמה שנים.

הכל התחיל כשאישה המשווקת את עצמה כצלמת מקצועית יצרה קשר עם בני המשפחה ושכנעה אותם להזמין יום צילום באחד הפארקים בסיינט לואיס, המקום בו הם מתגוררים. הצילומים נערכו ביום שמש אביבי ונעים והצלמת בישרה לבני המשפחה שהתמונות ימסרו להם בהמשך אחרי שיעברו עיבוד ממוחשב. תמורת התענוג שילמה המשפחה 250 דולרים, קרוב ל-900 שקל, מחיר סביר יחסית, כלומר, בהנחה שגם מקבלים את התמונות.

ואכן, אחרי 8 חודשים ארוכים, חיכה בתיבת הדואר של המשפחה הדיסק עם אוסף התמונות הסופיות. נרגשים ונלהבים פנו בני המשפחה אל המחשב וכשפתחו את התמונות, הם לא יכלו להפסיק לצחוק במשך דקות ארוכות. למה? ובכן, הנה מה שכתבה האם הגאה בפרופיל הפייסבוק שלה ביחד עם התמונות המופלאות מיום הצילומים.

הדמויות עם המבטים החלולים והשיניים הבולטות שנראות כאילו ציירו אותם ב”צייר” של ווינדוז זיכו את אלבום התמונות שפרסמה האם במאות אלפי לייקים, שיתופים, וכמובן, ארגזים של תגובות של גולשים שלא האמינו למראה עיניהם. אגב, בני המשפחה עדכנו שביקשו מהצלמת את התמונות המקוריות, אבל הם לא מתכננים לדרוש את הכסף בחזרה: “מבחינתנו התמונות הללו הן פרייסלס וללא ספק הדבר הכי מצחיק שראינו”. הנה עוד כמה תמונות מהאלבום:

באמצעות: Bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק