גדול: העמיד פני מפורסם וזכה לתהילת עולם

כמו רבים כמותו ברחבי הגלובוס, גם ברט כהן בן ה-21 מניו יורק חלם כל חיו להיות מפורסם ולהשיג תהילת עולם. בעודו פוסע ברחובות ניו יורק, מבואס שאיש אינו מכיר אותו, הוא שאל את עצמו שאלה פשוטה: בעולם בו אנשים מתפרסמים בכזאת קלות, האם אני יכול לגרום לכך שהערב אתהלך באותם הרחובות בהם אני צועד עכשיו, אבל אהיה מרכז תשומת הלב? ואז עלה במוחו רעיון נהדר.

כהן רכש לעצמו ביגוד מתאים, סידר את השיער, התגלח וכמובן, שכר לעצמו כמה צלמי פפאראצי פיקטיביים, עוזרים אישיים, שומרי ראש וצוות צילום נוסף שיתעד את המתרחש. מצויד בצוות ההפקה הזה, יצא כהן בערב אותו היום להסתובב בכיכר טיים.

ובכן, כצפוי, הוכח שוב שהתהילה מסנוורת, במיוחד את העוברים והשבים, גם אם היא מזויפת לחלוטין. הפמליה של ברט כהן משכה תשומת לב רבה ואט אט החלו מתאספים סביבו אנשים רבים שביקשו חתימות, בנות טיפש עשרה ויותר שביקשו להצטלם ולגעת בו ונראו נלהבות כאילו היה זה ג’סטין ביבר שעומד מולם, ואפילו שוטר חביב שביקש ללחוץ את ידו וזכה גם הוא לתמונה. במקביל, הסתובב בין הקהל מראיין ששכר כהן, ושאל את האנשים על פועלו של הסלב הידוע. כיצד הגיבו המרואיינים לשאלות כמו “שמעת כבר את הסינגל החדש שלו?”, או “באיזה סרט הכי אהבת אותו?” ? צפו בסרטון המשעשע ותיווכחו בעצמכם.

לייק לפטריה בפייסבוק