פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

העדכון הקטן הזה בפייסבוק שכנראה לא שמתם לב אליו הולך להפוך אותה למקום הרבה יותר מגניב

סביר להניח שיצא לכם כבר להיתקל או אפילו להתנסות בפיצ’ר השידורים החיים היחסית חדש של פייסבוק. עבור אלו שעדין לא מכירים, מדובר בשידור וידאו חי מהסמארטפון, ללא הגבלת זמן, והוא יכול להיות פרטי לכמה חברים או פתוח לכל צופה כרצונכם. אפשר לשדר אירועים מעניינים המתרחשים סביבכם או סתם לקשקש ולשעשע את הגולשים האחרים.

בהתחלת הדרך, השימוש הפיצ’ר השידור החי התאפשר רק לבעלי פרופילים מאומתים (וי כחול), אך בהמשך, החל מפברואר האחרון, נפתחה בהדרגה האפשרות להשתמש בשירות השידורים החיים של פייסבוק עבור כלל הגולשים, גם דרך האייפון וגם באמצעות מכשירים תומכי אנדרואיד למינהם.

המשמעות המגניבה של העניין הזה היא שבכל רגע נתון, גם ממש כרגע בזמן שאתם קוראים את השורות אלה, יש מאות גולשים שמצלמים את עצמם בלייב וידאו ומשדר אותו לעולם. לקטע המגניב באמת של כל הסיפור הזה, עבורו התכנסו כאן בפוסט הזה, הוא פיצ’ר נוסף של פייסבוק שהתווסף לפיד שלכם בימים האחרונים וכנראה לא שמתם לב אליו: מפת השידורים החיים של פייסבוק בארץ ובעולם המאפשרת לכם לצפות בכל שידור חי שמתנהל כעת בכל מדינה בה תבחרו.

על מנת להגיע אל מפת השידורים החיים עליכם לעבור לעמוד הראשי של פייסבוק (הפיד שלכם) ולחפש בסרגל השמאלי (או הימני אם יש לכם פייסבוק בעברית) את האייקון הקטן עם המילים Live Video שנמצא בסרגל תחת קטגוריית Apps.

1

ברגע שתלחצו על הקישור Live Video תעברו למפת השידורים החיים העולמית. כל נקודה כחולה על המפה היא שידור חי שכרגע מישהו מצלם בעולם ואם תעבירו את סמן העכבר עליה מבלי להקליק, תיפתח חלונית קטנה שתציג לכם את השידור. אם הוא מעניין אתכם תוכלו ללחוץ עליו ולצפות בו במסך מלא. כמובן, באמצעות הגלגלת תוכלו לבצע זום אין וזום אאוט ולהגיע לכל מקום שתרצו בעולם.

1.1

המפה האינטראקטיבית הזאת מספקת לנו חוויה דומה לזו של תכנית ריאליטי -סטייל האח הגדול – מעין הצצה לרגעים קטנים, חוויות ושגרת היום יום בחייהם של אנשים מהארץ והעולם, בשידור חי.

הפוטנציאל פה הוא ענק, וככל שיעבור הזמן יותר ויותר אנשים ישתמשו בשירות השידור החי, יגדלו אופציות הצפיה, והמפה תהפוך למעין טלויזיה רב ערוצית של גולשים מהעולם. כמובן, האופציות השיווקיות והפרסומיות גם הן לא מבוטלות, אם זה לעסקים בינוניים/קטנים כמו מכוני קעקועים שמשדרים בלייב יצירת קעקוע חדש, מספרה שמציגה בלייב את התספורת ועוד.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...