אמא ובתה הקטנה מבצעות יחד תרגילי יוגה מהפנטים בסדרת תמונות מופלאה

להורים רבים יש שאיפה נסתרת לגרום לילדים הקטנים שלהם ללכת בדרכם ולעסוק במקצוע דומה לזה שלהם כשיהיו גדולים. כמובן, בחלק גדול מהמקרים, ובצדק, הילדים בוחרים לפנות לכיוונים אחרים ולפתח את האהבות הגדולות שלהם, גם אם הן רחוקות שנות אור מאלה של הוריהם, אבל במקרה הזה, כמו שאומרים, לא רק שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ, הוא נפל ממש עליו, או מתחתיות, או בצמוד לו, תשפטו בעצמכם.

לורה קאספרזאק, יוגיסטית מקצועית בת 36 מניו ג’רזי, הצליחה לכבוש את הרשת במהלך השנתיים האחרונות בזכות תמונות היוגה המופלאות שהיא מפרסמת, הכוללות שיתוף פעולה סופר מתוק וכובש ביחד עם ביתה הקטנה מיני בת ה-6.

כפי שתוכלו לראות, ממש כמו השם שלה, מיני היא מעין גרסת מיני-מי של אמה לורה, ויחד השתיים יוצרות תמונות שמעבר למתיקות הרבה שלהן, הן פוטוגניות, מהפנטות, ולעיתים בלתי אפשריות. תוסיפו למשוואה את העובדה שאמא לורה מאוד נאה וחטובה, בלשון המעטה, ותקבלו מתכון מנצח למעל מליון עוקבים באינסטגרם.

אספנו עבורכם לקט תמונות נבחרות מתוך פרופיל האינסטגרם של לורה, בו תוכלו למצוא בנוסף גם תמונות יוגה משפחתיות נוספות שמלבד מיני הקטנה, כוללות גם את האב הגאה ואת האח הנוסף (לינק בסוף הפוסט).

 

קליק לעוד תמונות מופלאות של לורה קאספרזאק והמשפחה בפרופיל האינסטגרם שלה

לייק לפטריה בפייסבוק