פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: אם אנשים היו עוזבים מסיבות כמו שהם עוזבים את פייסבוק, זה היה נראה ככה

בואו נודה על האמת. למרות שרובנו מכורים לחלוטין ולא יכולים להעביר יותר משעתיים בלעדיה, אנחנו עדין סוחבים איתנו בטן מלאה על פייסבוק. אנחנו לא אוהבים את התכנים הרדודים על הפיד שלנו, לא מבינים איך אספנו לעצמנו כל כך הרבה חברים מיותרים שבמציאות לא היינו מחליפים אתם מילה וחצי וכמובן, שונאים את החדירה של הרשת החברתית הפופולרית לפרטיות שלנו למרות שהאשמה היא לגמרי עלינו.

בעוד מרביתנו שומרים את התחושות שלנו בבטן או לשיחות סלון עם חברים, אחת התופעות היותר מרגיזות ופתטיות בפייסבוק היא אנשים שמתלוננים על פייסבוק, בפייסבוק. במקום לקום, לסגור את החשבון וללכת בשקט, האנשים האלה משוכנעים שהם חכמים וטובים יותר מכם, ולכן נורא חשוב להם להגיד לכם את זה רגע לפני שהם הולכים באמצעות נאומי פרידה מרגיזים ו”סוחטי דמעות” בניסיון לנצל את הבמה בפעם האחרונה (לכאורה) ולהזכיר לכם כמה אתם גרועים שאתם בוחרים להישאר. לרוב אגב, אותם אנשים נשברים אחרי פחות משבוע וחוזרים לשוטט ברשת הכחולה עם הזנב בין הרגליים.

באתר CollegeHumor פרסמו את הסרטון המצחיק והכל כך מדויק הבא שמדגים מה היה קורה אילו אנשים היו עוזבים מסיבות או מפגשים חברתיים בצורה בה הם בוחרים לעזוב את פייסבוק. כצפוי, זה מטופש, מעצבן ובעיקר מעורר רחמים. או במילים אחרות – לאף אחד לא באמת אכפת מה אתם חושבים והגיע הזמן שתשימו ג’ל בפוני ותעזבו אותנו בשקט.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...