פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הטלטאביז בשחור לבן נראים כמו יצורים מסרט אימה

בימים האחרונים התגלגלה ברחבי הרשת תמונה מפחידה במיוחד, כזאת שיכולה בקלות לפגוש אתכם שוב בסיוט הבא שלכם, ומזכירה לנו להודות למי שהמציא את השידורים בצבע בטלוויזיה.

בימי השחור-לבן העליזים התכניות עצמן הותאמו למגבלות הצבע של המסכים, אלא במקרה של הטלטאביז, הצבעים הם אלה שהגדירו את התכנית וכשנפטרים מהם, המחזה שמתקבל הוא לא קל לצפייה ורחוק מאוד מההגדרה של "תוכן לילדים": טינקי ווינקי, פו, ללה ודיפסי, נראים כולם כמו דמויות מסרט אימה או לחילופין, כמו חברים בקלו-קלאס-קלאן או בכת שטנית ומפחידה אחרת כלשהי.

טלטאביז שחור לבן 2

באתר המוזיקה הפופולרי VanyaLand פרסמו אייטם על התמונה האפלה והויראלית וטענו שהיא מזכירה להם קליפ ישן וקריפי במיוחד של להקת ג'וי דיוויז'ן לשיר Atmosphere שלהם. תוך שעות ספורות מפרסום האייטם, העלה לרשת גולש בשם כריסטופר בראון גרסת מאש-אפ מלחיצה ומתבקשת המשלבת בין השיר של ג'וי דיוויז'ן, לקליפ מתוך הסדרה טלטאביז שמוצג בשחור לבן. גם אם כבר מזמן עברתם את גיל 6, אנחנו לגמרי ממליצים לצפות בנוכחות מבוגר אחראי.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

אגב, אם אתם נמנים על מעריצי הסדרה או שיש לכם ילדים שמכורים לצפייה ביצורים המוזרים הללו, דעו כי ברשת BBC הבריטית שהפיקה במקור את הסדרה ששודרה בין השנים 1997 ל-2001, הודיעו לפני מספר חודשים על יצירה של 60 פרקים חדשים שיעלו לשידור בקרוב. וכדי שתסיימו עם טעם טוב, ככה נראים הטלטאביז כשהצבע חוזר להם ללחיים.

טלטאביז שחור לבן 3

דרך: ניטורמה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...