האם תצליחו לזהות את השינוי העיצובי המינורי שפייסבוק ביצעו?

בשנים האחרונות התרגלנו לקום אחת לכמה בקרים ולגלות להפתעתנו  שינויי עיצוב שונים ומשונים שפייסבוק ביצעה בפרופילים האישיים ובעמודים שאנו מנהלים. השינויים התכופים הללו גורמים לרוב לגולשים לעצבים ותסכול שמופנים כלפי הרשת החברתית, אולם בימים האחרונים פייסבוק ביצעה שינוי עיצובי כל כך מינורי אבל די מגניב שסביר להניח שהוא עבר על  ידכם ולא שמתם לב אליו בכלל.

לפני שאנחנו מספרים לכם מהו השינוי, אתם מוזמנים להעיף מבט בשתי התמונות הללו ולנסות לבדוק האם אתם מזהים את ההבדל בין העיצוב הישן (למעלה) לעיצוב החדש (למטה).

בשלב הזה ודאי קלטתם את השינוי הקל אך אם לא הצלחתם, שימו לב בתמונה להבדלים בין שני האייקונים של הנוטיפיקציות. עד היום התמונה של יבשת אמריקה על גבי האייקון הייתה קבועה, אולם כעת, משתנה המראה של הגלובוס הקטן המופיע על גבי האייקון ומתעדכן בהתאם למיקום ממנו אתם גולשים.

ממש כמו השינוי הזעיר בלוגו של גוגל שאיש לא שם לב אליו במשך שבוע שלם, גם השינוי הזה של פייסבוק הוא לא באמת בעל משמעות, ונראה כמו ניסיון של פייסבוק להתחנף לגולשיה ולגרום להם להרגיש קצת יותר בבית. למרות זאת, כל הכבוד שמישהו שם הגדיל ראש, חשב על זה ובזבז מהזמן שלו בכדי ליצור את הפיצ’ר המדליק הזה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק