פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה טיפס במשך 3 שבועות כדי להתחתן על פסגת הר האוורסט ואלו התמונות המטורפות איתן הם חזרו

זוגות לפני חתונה צריכים לקבל החלטה חשובה: איפה מתחתנים? יש כמובן לא מעט אופציות, אבל הבולטות שבהן הן אולם אירועים או גן אירועים, שהוא תכלס אולם אירועים רק עם 40 מ"ר של דשא סינטטי. אם אתם ילדים של אוליגרכים, אז כמובן יש את האפשרות לסגור איזה חוף ים, שמורת טבע או מוזיאון לבחירתכם.

אפשר לנפץ את האשליה הזאת מראש, רוב המקומות די דומים אחד לשני והאורחים לא יבדילו אבל אם אתם רוצים לוקיישן חתונה באמת בלתי נשכח, אתם מוזמנים לנסות לשחזר את מה שעשו הזוג הזה.

אשלי שמיידר וג'יימס סיסון בחרו להתחתן על ההר הגבוה בעולם, הלא הוא הר אוורסט. אשלי בת ה-32 וג'יימס בן ה-35 תכננו את החתונה הייחודית הזאת במשך שנה. נכון שהם לא היו צריכים לבחור קייטרינג ודיג'יי ולהתלבט בין שמלות וחליפות, אבל גם טיפוס על האוורסט הוא עסק מאתגר שדורש לא מעט הכנה. הם ארזו תיק עם ציוד טיפוס, בגדים מחממים, חליפת חתן ושמלת כלה. כמו כן, הם גם לקחו איתם צלם (כן, צלם זה חובה לא חשוב איפה מתחתנים) ויצאו לדרך.

בתחילת מארס הם הגיעו לנפאל והחלו לעלות על ההר. 3 שבועות בערך לקח להם להגיע למחנה הבסיס בגובה של מעל 5,000 מטר. שם, בקור מקפיא ושלג עמוק הם החליפו נדרים בטקס שכפי הנראה כלל את הנוף הכי טוב שיש בעולם. איך היה להם כוח לזה אחרי שבועות של טיפוס אינטנסיבי, מחלת גבהים ושינה בשק שינה? לא ברור, אבל זה עדיין נשמע קל יותר מההכנות והלחץ שלפני חתונה רגילה.

התמונות שצילם הצלם שלהם צ'רלטון צ'רצ'יל הן ללא ספק המיוחדות ביותר שאפשר לבקש. והן גם מוכיחות שלזוג הזה לא תהיה בעיה להתגבר על קשיים. בכל זאת, הם כבר טיפסו על ההר הגבוה בעולם אחד בשביל השני.

חתונה

חתונה2

חתונה3

חתונה4

חתונה5

חתונה6

חתונה7

חתונה באוורסט 1

חתונה8

חתונה9

חתונה10

חתונה11

חתונה12

חתונה13

חתונה14

חתונה15

חתונה16

עוד תמונות מדהימות מהחתונה אפשר למצוא כאן

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...