האישה הזאת החליטה להתעלל בבעלה עם מתיחה אכזרית בזמן שהוא צופה ביורו והתגובה שלו פשוט קורעת

אליפות אירופה בכדורגל “יורו 2016”, או כמו שנשים רבות נוהגות לכנות אותה “חודש חופש מהגברים”, נפתחה בסוף השבוע האחרון ומרתקת למסך מאות מיליוני אוהדי כדורגל ברחבי היבשת והעולם.

בתור אוהדים ישראלים שנבחרתם כשלה שוב בניסיונה להעפיל לטורניר לראשונה בהיסטוריה הצפייה במשחקים היא תענוג מרגש, כיפי ונטול דאגות, אלא שעבור אותם אוהדים שהמדינות שלהם מתחרות בו, כמו האוהד התורכי שמככב בסרטון הקורע הבא, מתווספים המון עצבים ומתח שעשויים להוביל לתוצאות עגומות, במיוחד כאשר מצרפים למשוואה גם אישה ערמומית שהחליטה למתוח את בעלה בצורה אכזרית.

במהלך המשחק בין נבחרות תורכיה וקרואטיה, לאחר שהאחרונה עלתה ליתרון 1-0, שואלת האישה את בעלה למה הוא עצבני. כשהוא מסביר לה שנבחרתו בפיגור, היא שואלת אם זה אומר שהם זכו באליפות. בתגובה, הוא מבקש ממנה שלא תצפה אתו במשחקי כדורגל כי היא משגעת אותו ושואלת שאלות מטופשות. בהמשך, האישה מסבירה את התוכנית הגאונית שלה למצלמה: באמצעות הסמארטפון, ומבלי שבעלה מודע לכך, היא מכבה את הטלוויזיה החכמה שלהם שוב ושוב ברגעים הכי דרמטיים וקריטיים במשחק.

כצפוי, התגובות של הבעל בכל פעם שהטלוויזיה נכבית נעות על הסקאלה שבין התקף עצבים קל לטירוף מוחלט, עד רגע השיא של הסרטון (3:18) בו הוא מאבד את השפיות לחלוטין, ותוך שהוא בייאוש מוחלט, משתולל והורס כל דבר שנקרה בדרכו, כולל הטלוויזיה והלפטופ.

בסיכומו של עניין, המתיחה המבריקה הזאת עלתה לבני הזוג המון כסף, אבל סיפרה עבורנו הצופים מחזה הורס שאי אפשר שלא לצחוק בקול כשצופים בו. בנות, אל תנסו את זה בבית.

לייק לפטריה בפייסבוק