פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית התגובה של הכלב הזה אחרי שאכל בטעות את המריחואנה של הבעלים שלו

לבני אדם וכלבים יש הרבה מן המשותף: שניהם אוהבים לקבל אהבה ותשומת לב, לצאת לטיולים, לאכול, לשחק ולהשתולל וכפי שתוכלו לראות בסרטון הבא, שניהם גם מאוד מושפעים ממריחואנה.

בסרטון שעלה לרשת לפני שנה על ידי בחור בשם טוני קוסטה, מתועד כלב ההאסקי היפהפה שלו לוקי כשהוא מסטול לחלוטין ונראה כאילו חווה "סטלה רעה" במיוחד: מבטו של הכלב המסכן נראה מזוגג ומאוד לא ממוקד, הלשון שלו שמוטה הצידה, הוא נראה מסוחרר ולא יציב ואינו מגיב כמו שצריך לבעלים שלו שנראה מודאג מאוד בזמן שהוא מנסה לחבק ולהרגיע אותו.


לפני שתמהרו להאשים את הבעלים של הכלב בחוסר אחריות משווע, חשוב לציין כי אם לשפוט על פי גרסתו מדובר בתאונה מצערת שקרתה בלי כוונה. קוסטה מספר שהוא והשותף שלו אירחו מספר חברים בדירה שלהם. אחד החברים הביא איתו חטיף אורז מצופה בתמצית קאנביס מרוכזת אותו השאיר בשקית ניילון בתוך התיק שלו.

לוקי, כלב סקרן וגרגרן שתמיד מחפש מה לנשנש ברחבי הבית, הריח באמצעות חוש הריח המפותח שלו את הניחוחות הנעימים שעלו מהתיק ואז חיטט בו עד שמצא את החטיף התמים למראה וזלל אותו בלי שאיש מהנוכחים הבחין בו.

כשהשותף זיהה שהכלב קרע את השקית ואכל את התוכן שלה הוא מיד צלצל למרפאה הוטרינרית, שם בישרו לו שכל שהם יכולים לעשות כרגע זה לתמוך בכלב, להיות לצידו ולהמתין שהשפעת המריחואנה תחלוף.

בתאור הסרטון שהעלה ליוטיוב מספר הבעלים: "שמרנו עליו צמוד במשך 20 שעות. בבוקר אחרי הוא עדיין היה נראה ב"היי" אך בערב למחרת הוא חזר לתפקד באופן נורמלי והגיב בצורה הטבעית שלו".

לשמחתנו, המקרה הזה נגמר בצורה יחסית חיובית ולוקי יצא מזה אך אם במקרה תקלעו לסיטואציה דומה ואתם חושבים שחיית המחמד שלכם אכלה מריחואנה או סמים אחרים, עליכם לפנות במהירות האפשרית לוטרינר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...