פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אסתי גינצבורג נלחמת בהדרת נשים

הפרסומת החדשה של רשת  APRIL מתכתבת קצת באיחור עם נושא הדרת הנשים אשר עמד עד לא מזמן בראש סדר העדיפויות של התקשורת בישראל. בישראל כמו בישראל, הכותרת של אתמול חשובה כמו הכותרת של לפני עשור, וכך יצא שאיכשהו כבר שכחנו כולנו את מלחמות החרדים-חילונים והפגיעה במעמד האישה.

הפרסומת של אפריל, בהפקתו של משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי עשויה היטב. הפרסומת מצטלמת נהדר, גינצבורג זוהרת באדום על רק האוטובוס המחולק לנשים היושבות מאחור ולבושות גווני ורוד בהיר לבין גברים מעונבים ביושבים בחלקו הקדמי של האוטובוס. המוסיקה נהדרת, והעובדה שאף אחד מהשחקנים אינו זז מלבד גינצבורג יוצרת אוירה מחשמלת וקודרת משהו, ומהפנטת אותי למסך. אפשר לפתוח דיון על עניין הדרת הנשים שהוא הקונספט המרכזי של הפרסומת, אך היות ומדובר בלא יותר מאשר גימיק שאמור היה למשוך את תשומת ליבנו ותשומת לב התקשורת, זה יהיה מיותר. אפשר לטעות ולחשוב שהיה כאן איזשהו ניסיון של משרד הפרסום ואפריל, להביע איזושהי אמירה בנושא, אך בשורה התחתונה, מלבד פרסומת שנראית באמת נהדר, מגוחך יהיה לחשוב שהפרסומת הזאת היא יותר מקריצה קומית לאקטואליה האפורה של היום יום שלנו.

באפריל ניסו לעשות מהלך שגרום להם לאחוז את המקל משני צידיו. גם אמירה וגם פרסומת עם סטייל פלוס בונוס של באז תקשורתי. לפחות באחד מהשניים עם עשו עבודה ממש מוצלחת.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...