אם אתה לא לבוש כמו שצריך גל גדות תהיה ערומה

רשת האופנה הישראלית קסטרו, יוצאת בקמפיין חדש עבור קו האופנה החדשה שלה “קסטרו בלאק”. גל גדות, הפרזנטורית של קסטרו בשנים האחרונות, סוף סוף התאוששה מההריון שלה והתפנתה לדגמן שוב את הגוף האלוהי שלה, ומה טוב יותר מאשר גל גדות בעירום.

ביננו, עירום הוא כבר לא ענין כזה פרובוקטיבי. אם המטרה הראשית של הפרסומת הייתה לעורר באז או דיבור נרחב, קשה לי להאמין שהמטרה הזו תושג. כך או כך הקונספט דיי חביב. תחת הסלוגן “אם אתה לא לבוש כמו שצריך אתה לא לבוש בכלל” אנחנו נחשפים לגל גדות כשהיא נכנסת למעלית מלאה באנשים ולא לובשת דבר מלבד חליפת טשטוש מתנת פוטושופ. בהמשך שוט ערוך של כמה שניות של גל גדות מתלבשת במיטב המחלצות מבית קסטרו, והופ, נגמרה הפרסומת.

אני אוהב את הפרסומות של קסטרו. יש להן תמיד מעין סטייל אירופאי כזה, בחירת המוסיקה ברקע תמיד נעשית בטוב טעם ובהצלחה רבה וכמובן, כפי שכבר ציינו, הפנים של גל גדות פשוט עושות את העבודה. גל גדות? אני רוצה כזה! מה זה? בגדי נשים? לא חשוב, גל גדות! אני רוצה כזה. בכל אופן, אם לסכם את הדברים, ככל הנראה עבדכם הנאמן (תודו שזה אחד הביטויים הכי מרגיזים שיש) לא לבוש. חסר טעם באופנה, לבוש בג’ינס וטי שירט, אני ככל הנראה עירום בעיני הבריות.  הייתי הולך להצטייד בכמה בגדים מבית קסטרו, אבל למה לי? אתם אלו שסובלים מהעניין. צפו בפרסומת של גדות וגם בגירסה הגברית. כבונוס תוכלו לצפות בסרטון מאחורי הקלעים של עשיית הפרסומת.

 

לייק לפטריה בפייסבוק