איך תצליחו לנצח בחדר בריחה

חדר בריחה מהווה ללא ספק אטרקציה עבור לא מעט קבוצות. בין אם מדובר על זוגות, קבוצות חברים, קבוצות עובדים או משפחות, מדובר על בילוי מהנה, מאתגר וחוויתי שיש לו בהחלט ערך מוסף. אם שמעתם לא מעט על חדרי בריחה בחיפה והחלטתם לנסות גם אתם להתמודד עם חדר בריחה ולראות מה זה כולל, כדאי שתקראו את המאמר הבא שיעניק לכם את כל הטיפים הטובים ביותר שיסייעו לכם לצאת מהחדר הבריחה טרם הזמן שהוקצב לכם, לאחר שפתרתם את התעלומה והוכרזתם כמנצחים.

Credit: Freepik

איך לצאת מחדר בריחה כמנצחים?

אז קודם כל, חשוב מאוד שתדעו שלא כל חדר בריחה יתאים לכם. אם אתם מחפשים חדר בריחה בחיפה ומעולם לא הייתם בחדר בריחה, חשוב שתבחרו בחדר בריחה שמתאים למתחילים. אם אתם כבר מנוסים בחדרי בריחה ובא לכם חדר שיאתגר אתכם, גם במקרה הזה תוכלו לבחור מבין חדרי בריחה בחיפה המוצעים לכם, חדר אטרקטיבי ומאתגר מאוד.

הגעתם לחדר הבריחה עם קבוצת חברים ואתם תוהים מה לעשות כדי להתמודד עם כל מה שקורה בחדר בצורה הטובה ביותר? הנה כמה טיפים:

ראשית כל, חשוב מאוד שתתקשרו עם החברים שלכם. אל תנסו לפתור את החידות בחדר לבד. אם מצאתם רמז כלשהו שתפו את החברים, תדונו ביחד בקול על רעיונות שיכולים לסייע לכם, תהיו יצירתיים יחד.

אם אתם מוצאים את עצמכם נתקלים בחידה מתמטית כלשהי שאין לכם מושג איך לפתור, כדאי שתעבירו אותה הלאה לחברים שלכם. בכל קבוצה יש אנשים שטובים יותר בתחומים כאלה ואחרים וחשוב למצוא אותם ולנצל את היכולת שלהם.

לא כדאי שתעבדו יחד על אותה החידה כל הצוות. עדיף שתתפצלו לזוגות או לקבוצות קטנות על מנת לסרוק את החדר בצורה טובה יותר.

חשוב מאוד שתחפשו רמזים בכל מקום בחדר. גם במקומות שפחות תופסים תשומת לב. אל תוותרו על חיפוש יסודי ומדוקדק. דווקא במקומות שהכי לא נראה לכם שיכול להיות בהם משהו שיסייע להם, נמצא הדבר שיכול לעזור לכם.

אל תפסלו רעיונות רק כי הם נשמעים לכם גדולים מדי ולא קשורים. תשקלו כל רעיון שעולה על הפרק. לא פעם דווקא רעיון שיראה לכם מטורף מדי יכול לעבוד.

חשוב מאוד להקשיב למפעיל המשחק ולהיצמד לחוקים. לא כדאי לעשות דברים שאסורים על פי כללי החדר.

חשוב מאוד שתזכרו שחדרי בריחה הם לא קלים לפתרון ועל כן, אל תתיאשו ותשארו אופטימיים. המטרה של חדרי בריחה היא להעניק לכם חוויה מאגרת ולכן מראש כדאי להערך לכך שזה לא הולך להיות קל.

חשוב מאוד להבין כי יש לכם מטרה משותפת כקבוצה וכי אתם מוגבלים בזמן ועל כן, אין יותר מדי זמן לוויכוחים או מריבות. תקשיבו אחד לשני ותהיו סבלניים.

כיצד תבחרו חדר בריחה מושלם?

אם אתם מחפשים חדר בריחה בחיפה, חשוב מאוד שתדעו כי כיום ניתן למצוא בחיפה לא מעט חדרי בריחה ועל כן, מלבד העובדה שכדאי לכם לבחור חדר שמתאים לדרגת הקושי שאתם רגילים אליה, חשוב שתבחרו חדר שמעניין אתכם מבחינת התוכן שלו. כמו כן, לא כדאי ללכת לחדר בריחה לפני שבדקתם מה הוא מכיל בדיוק, האם היו שם אנשים שיכולים להמליץ לכם עליו ועם איזה קבוצה אתם מעוניינים ללכת לאותו חדר בריחה.

בסופו של דבר, חדר בריחה יכול להיות חוויה קסומה ונעימה, אם יודעים כיצד לבחור את חדר הבריחה המתאים, עם מי ללכת לחדר בריחה וכיצד להתנהג ולפעול בחדר בריחה.

להלן הקישור של אתר החברה – www.questroom.co.il או שביכולתכם להתקשר למספר: 04-300-5001.

לייק לפטריה בפייסבוק