פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השכרת מצלמה תרמית – האם זה הפתרון המהיר והזול לאיתור ותיקון נזילות?

התחום החם ביותר באיתור ותיקון נזילות מים הוא הצילום התרמי. לא בגלל שטכנולוגייה זאת חדשה במיוחד אלא בעיקר בגלל השיפור ביכולות הטכנולוגיות והאפשרות החדשה של השכרת מצלמה תרמית, מצלמת חום, וציוד יקר ומקצועי לשימוש חד פעמי במחיר משתלם לצורך איתור ותיקון נזילת המים.

איך מצלמה תרמית עובדת? המצלמה מצלמת את השטח ומציגה תמונה הנקראת "מפת חום" של הסביבה ובכך מאפשרת לאתר הבדלי טמפרטורה בקלות. טכנולוגיה זאת קיימת כבר לא מעט שנים, השיפור המשמעותי ביותר הוא היכולת ליצור מפת חום מאוד מפורטת שמציגה במהירות תמונה מדוייקת של הסביבה ומאפשרת לאתר גם הבדלי טמפרטורה קטנים הנוצרים ממים שדלפו מצינור או דרך קיר.

השכרת מצלמה תרמית – Power-Tools.co.il

כמה עולה מצלמה תרמית מקצועית ואיזה נתונים חשוב לבדוק?

למצלמות חום איכותיות יהיו המאפיינים הבאים: כזאת המציגה תמונה מדוייקת עם הרבה נקודות חום (מינימום רזולוציית אינפרא אדום של 320X240 – 76,800 נקודות חום) וגם עם מסך גדול יחסית (לפחות 2.8") וקצב רענון תמונה מהיר (לפחות 9 HZ) יכולה לעלות לא מעט כסף. מצלמות כאלה מתחילות ב-8,000 ש"ח ויכולות להגיע עד 20-30 אלף ש"ח. נתונים אלה מאפשרים איתור יעיל ומדוייק של הנזילה בקיר, מצלמות זולות יותר עם נתונים נמוכים יותר יתקשו בהצגת הבדלי טמפרטורה בצורה ברורה, גם קצב רענון נמוך יקשה על העבודה היעילה עם המצלמה.

הפתרון – השכרת מצלמה תרמית מקצועית לאיתור נזילות – גם זול וגם יעיל

עבור רוב בעלי המקצוע, הקבלנים והאנשים הפרטיים מצלמה תרמית היא כלי עבודה חיוני ביותר אך כזה הנדרש רק לעיתים רחוקות, כל עוד אתם לא אינסטלטורים שעובדים עם המצלמה על בסיס יומי לא כדאי לקנות אותה בעלות גבוהה רק כדי להשתמש במצלמה פעם ב…

הפתרון היעיל והחסכוני ביותר הוא להשתמש בשירות השכרת כלים כמו שמציע אתר Power-Tools השכרת כלי עבודה, ובו אפשרות של השכרת מצלמות תרמיות לאיתור נזילות ובכך לשלם סכום נמוך יחסית ולקבל תמורה גבוהה ביותר של כלי עבודה מקצועי ואיכותי בעלות נמוכה ובדיוק לעבודה שאתם צריכים.

האותיות הקטנות – כמה קל להשתמש במצלמה, והאם היא באמת תעזור במציאת הנזילה?

נתחיל מהעובדה – לא תמיד המצלמה התרמית תעזור בקלות באיתור הנזילה, היכולת של המצלמה לעזור תלויה במספר גורמים וצריך לדעת איך המצלמה עובדת כדי להבין איך להשתמש בה ולהעזר בה בצורה הטובה ביותר. בזמן ההשכרה של מצלמה תרמית ב-Power-Tools  השכרת כלי עבודה מעבירים הדרכה שעוזרת להבין איך לעבוד עם המצלמה, להבין את האפשרויות והתפריטים השונים שלה, איך לצלם תמונות או לשנות את סוגי התצוגה, ומה לעשות כדי למצוא את הנזילה בצורה הקלה והמהירה ביותר.

מטרות שונות להן מצלמה תרמית יכולה להיות שימושית ויעילה:

  • איתור נזילות מים בתור קיר, רצפה או תקרה
  • בדיקת בידוד תרמי, איטום חום וקור בקירות, חלונות ודלתות
  • איתור צינורות מים בתוך הקיר
  • בדיקת מערכות מיזוג ותעלות מזגן
  • איתור חיות ובני אדם בחושך מוחלט

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...