רוצים אהבה: סלבז מתוודים בסרטון קידום מסקרן

ריבוי המפלגות ופיצול ההצבעות הרב בבחירות שנערכו לפני יומיים רק מדגישות את העובדה שכחברה, אנחנו מלאים בדעות והשקפות שונות ואי הסכמות כלליות בנוגע לנושאים וסוגיות רבות על סדר היום. אולם, דבר אחד לגביו לעולם לא תהיה מחלוקת, הוא הצורך החד משמעי של כולנו באהבה, כדור ההרגעה הכי מוצלח שניתן לתאר.

גם הזמר והיוצר הישראלי ארז דן, רוצה אהבה, והוא מצהיר על כך בסינגל חדש מאלבום שלישי שבדרך, ששמו, בדיוק כפי ההצהרה הפשוטה והישירה, “אני רוצה אהבה”. לקראת ההשקה הרשמית של הסינגל המלא ברביעי בפברואר, השיק ארז סרטון קידום חדש ומקסים ביוטיוב, בו מגוון מחבריו, אשר את רובם אתם ודאי מכירים, מצהירים מול המצלמות הבייתיות שלהם, כי גם הם רוצים אהבה.

ארז דן עופר שכטר

הסרטון, על אף ההפקה הביתית והפשטות שלו, הוא גימיק שיווקי חכם ומתקתק, ובדיוק כמו המטרה לשמה נוצר, עשוי למשוך תשומת לב באתרי החדשות והבידור, ולעשות יופי של יחסי ציבור לסינגל החדש של אמן הלא כל כך מוכר. כאמור, דן גייס לסרטון כמה מחבריו לתעשייה וכך תוכלו לפגוש בו בין השאר את טל ואביעד, עופר שכטר, אורי חזקיה, נטלי עטייה, סער שינפיין, עילאי בוטנר, ענת הראל ועוד. הסינגל, שטעימה ממנו ניתן לשמוע בסוף הסרטון, נשמע כמו להיט פופ מבטיח שעשוי להתנגן בתחנות הרדיו השונות.

מוזמנים להתעדכן באמצעות פרופיל הפייסבוק של ארז דן או בערוץ היוטיוב שלו, ואם אהבתם, ההופעה הקרובה שלו תתקיים בסוף החודש בברבי בתל אביב.

ארז דן רוצה אהבה

ארז דן נטלי עטיה

לייק לפטריה בפייסבוק