זהירות: הפוסט הכי משמין בהיסטוריה

כולכם שמנים. גם אם לא סיפרו לכם על זה, אתם שמנים. חלקכם בהכחשה וחלקכם מודעים לעובדה הזו, חלקכם רזים וכרגע מקללים אותי, אבל כולכם, One by one, שמנים. אם לא חיצונית, אז פנימית.

למה אני אומר את זה? כי הרבה לפני שהקיבה אוכלת, אוכלות העיניים, ואת זה אנחנו לומדים בכל מנגל, ארוחה או מפגש משפחתי, בו מביאים תמיד המון המון מזון וזורקים חצי ממנו לזבל. אולם, השנייה הזו, לפני שכולם מתחילים לאכול, כשהאוכל פרוס על השולחן במלוא הדרו, שוות ערך לארוחה שלמה. המבט החטוף של “מה מחכה לנו בארוחה” הוא פשוט Priceless.

בואו לבקר: החיידק – כל מה שמדבק ברשת

השפע הוא אחד מאבות המזון הפסיכולוגיים, אתה נתקל בו ומשהו במיצי הקיבה שלך מתחיל לשדר את המילים הבאות, בסדר הבא: יאמי, זה נראה טוב, חבל שאכלתי לפני שעה, יאללה חיים פעם אחת, אתה רעב. בפוסט הזה, ניקח אתכם למסע מהנה במחוזות השומן, הגריז, הבשר, הגבינה הצהובה, מקצת ירקות ובצק, וואו! כמה בצק… כי גם אם אתם לא אוכלים את הדברים האלה, אתם כן אוכלים את הדברים האלה. מינימום בראש.

ב- youtube קיימיים מגוון ערוצים שמתעסקים בארוחות שחיטות מוגזמות ומוקצנות מעבר לכל מה שראיתם  או חלמתם. מיד תוכלו להכיר את ערוצי היוטיוב החזקים בתחום – ונתחיל באלו שהפכו את העניין החזירי (תכף תבינו עד כמה חזירי) הזה למקצוע, עם קבלות והמון כסף. קבלו אותם.

Epic Meal Time

חבורת פגרים אלכוהוליסטים בני 20+ שכל מהות הערוץ שלהם היא יצירת מנות מטורפות המכילות עשרות אלפי קלוריות, המנות אגב, למרות העומס האדיר במרכיבים, מפתות בטירוף ומסיבה לא ברורה – סושי מסוכריות גומי עם בייקון (והרבה ממנו) – נראה ממש לא רע. החבר’ה מתחייבים לכך שהם מסיימים את המנה, כמעט עד הסוף, ובפריימים מסויימים נראה כאילו זאת האמת. מה שהתחיל בקטן הפך מהר מאד לתופעת אינטרנט וויראלית כזו, שאפילו ג’ק דניאלס הגדול נכנס כמשקיע בערוץ שלהם. כבוד. סוג של.

קליק למתכונים המלאים של Epic Meal. קליק לערוץ היוטיוב ולכל הסרטונים.


אתגר מייקל פלפס

חלקכם וודאי לא שמעתם על המונח הזה בחיים שלכם, גם אנחנו לא, עד שנתקלנו בתופעה החצי מביכה הזו. בעבר נפוצה שמועה על כמות המזון שפלפס אוכל ביום (12,000 קלוריות), מה שהתברר בסוף כחרטא אמיתית לא מנע מאנשים ברחבי העולם לנסות ולשבור את שיא האכילה היומי של פלפס – בכמה שפחות, דקות! צפו:


Man V Food

הערוץ הבא, שייך לערוץ הטיולים האמריקני (הפלא ופלא!), בערוץ תוכלו לראות פרקים של הסדרה הגאונית Man V Food, מהות התוכנית היא סריקה מלאה של ארה”ב וחיפוש אחר המנות הכי מוגזמות, מופרכות, ומלאות בשומן, וכמה שיותר. המנחה אדם ריצ’מן ינסה לשבור שיא בכל פרק ובכך לסמן V גדול בכל מסעדה שהוא מבקר.. בתוכנית תוכלו לראות קציצות בשר במשקל חצי קילוגרם, מנות המבורגר עם 18 קציצות + חצי קילו גבנ”צ וקינוחים שאם לא הייתה לכם סוכרת לפני שאכלתם אותם, Welcome to The Club.

סרטון מייצג – בית סטייק בטקסס, שמאתגר את הלקוחות בסטייקים במשקלים היסטריים, כאן אדם ינסה לקבל מנה חינם, אם ישבור את השיא, סטייק 2.04 קילו ב-60:00 דקות: קליק לערוץ היוטיוב ולכל הסרטונים.

 

 

בתאבון, ואל תנסו את זה בבית… אבל אם כן, תצלמו!! מה אכפת לכם?!?

 

לייק לפטריה בפייסבוק