פסנתר אפשר להפיל, פיל אי אפשר לפסנתר

האם Samsung Galaxy Note, המיני טאבלט של סמסונג, יכול להיות מופעל על ידי פיל? מסתבר שכן. לפני כשבוע העלתה סמסונג לרשת סרטון מצחיק וחביב ביותר בו נראה פיטר, פיל חביב ביותר, משחק עם מכשיר הגלקסי נוט כשהוא נעזר רק במאמנת שלו, המחזיקה עבורו את המכשיר. פיטר הפיל, הוא ככל הנראה לא טכנופוב, ועושה רושם שהוא נהנה לשחק עם המכשיר ולהתרשם מהתגובות שלו.

איך זה קורה בפועל? בקצה החדק של הפיל, יש עצבים ושרירים המזכירים מאוד את המבנה של האצבעות שלנו, בני האדם. לכן, נגיעה של חדק הפיל במסך יוצרת את אותו אפקט של נגיעה עם האצבעות שלנו. כך יכול פיטר הפיל לבחור מוסיקה, לנגן באפליקציית הפסנתר, לצלם תמונה שלו עם הבחורה המתוקה שמטפלת בו ואפילו להשתמש בעט המיוחד ולצייר באמצעות אפליקציית הציור במכשיר.

הפרסומת של סאמסונג מתוקה, והיא עובדת גם בגלל שפיטר הפיל מלא בסטאר קוואליטי, גם בגלל שהמאמנת שלו הורסת וכמובן, בגלל המסר שהיא מעבירה – אם פיל יכול, גם אתם. המכירות של סאמסונג עולות מיום ליום, ולאט לאט היא נושפת בעורפה של אפל. הסרטון הזה, זכה עד כה למעל 2 מליון צפיות ואלפי שיתופים ברשת. לנו נותר רק לתהות, מתי תגיע גרסת ההמשך עם טיגריס, אליגטור או סתם חמוס משועמם.


לייק לפטריה בפייסבוק