פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אז אתם יותר וניל, או יותר שוקולד?

המשפט המסכם, רגע לפני הפאנץ’ בפרסומת החדשה של אלקטרה “הישראלים תמיד יודעים מה הכי טוב בשבילם” הוא משפט כל כך נכון. לא משנה באיזה נושא, כשתשאל את הישראלי הממוצע שאלה הנוגעת להמלצה או לחוות דעתו על נושא מסויים הוא באופן אוטומטי חש את עצמו למומחה, ויעניק לך תשובה מנומקת ומושקעת שאחיזתה במציאות לרוב מוטלת בספק.

באמצעות משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי, השיקו באלקטרה את פרסומת הקיץ שלהם, רגע לפני שעונת המזגנים נכנסת לשיאה, והאמת? עשו עבודה נהדרת. הפרסומת מציגה עובדות סטטיסיות משעשעות לגבי ישראלים, שסביר להניח שכשתראו אותן תמלמלו לעצמכם, “זה כל כך נכון”.הישראלים באמת תמיד משוכנעים במאה אחוז שבשנה שעברה היה הרבה פחות חם והשנה נשברו כל השיאים. הם באמת תמיד מסתכלים לראות מי לידים ברמזור אדום, וכמובן, הם תמיד מתווכחים על איזה טעם פופולארי יותר בקסטה, הוניל או השוקו.

הפרסומת של אלקטרה יוצרת סקרנות אצל הצופה וגורמת לו לרצות להמשיך ולשמוע עוד ועוד עובדות מעניינות ומצחיקות כמו אלה המוצגות בה, עד כדי כך שכאשר הפרסומת מגיעה לשלבי הסיום שלה, זה קצת מבאס. החיבור בין הקונספט של הפרסומת למוצר עמו, המזגן של אלקטרה נהדר, ובכלל מדובר בפרסומת מצויינת, שעושה את העבודה בלי הפקה זוללת כסף, ללא תחכום מיותר, פשוט קולע וכיפי.לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...