אין מילים: פרסומת ההיגיינה הנשית הנוראית בהיסטוריה (וידאו)

מעטים הם הרגעים בהם אני נותר חסר מילים. צפייה בסרטון הבא השאירה עלי בדיוק את האימפקט הזה, כך שהנסיון להעביר לכם את תחושת הצחוק-גועל-תדהמה שאחזה בי במהלך הצפייה היא כמעט בלתי אפשרית. ערוץ היוטיוב הפופולארי והמשעשע UCBComedy , המעלה לרשת סרטונים-מערכונים מצחיקים והזויים, שחרר אתמול סרטון פרסומת פיקטיבי, לאחד המוצרים היחודיים, המקוריים וההזויים ביותר שתתקלו בהם אי פעם. סרטון הפרסומת מיועד לנשים, על אף שגם לגברים צפויה הפתעה משעשעת ממש לקראת סיומו.

עולם ההגיינה הנשית הוא עולם לא פשוט. בניגוד לגברים, לנשים יש שלוש תעלות שונות בגופן, המתנקזות לאזור החלציים, כשלכל אחת מהן תפקיד שונה, מבלי להיכנס לפרטים מיותרים. הסרטון מציג שלוש נשים עצמאיות וקרייריסיות הטוענות שאין להן זמן במהלך היום להתעסק עם שלושת החורים הללו. אולם, חייהן השתנו מאז שגילו את המוצר החדש העונה לשם Cloaxia. המוצר המהפכני פועל על גוף האישה באמצעות חיידקים ידידותיים המשנים את ה- DNA ובסופו של תהליך מורכב, מאחדים את שלושת התעלות הללו לאחת, דרכה משתחררת בכל יום ביצה. כן כן, ביצה. כאשר ההשראה היא ציפורים, להן יש רק תעלה אחת ודרכה מתקזים החוצה כל החומרים שלא אמורים להישאר בגוף.

מדובר ללא ספק בפרסומת הפיקטיבית השערורייתית בה נתקלתי מימיי, וסביר להניח שעוד תכה גלים ברשת. לא בכל יום מתפרסם מוצר שאמור לגרום לכן הנשים להטיל ביצים. בשורה התחתונה, כל אחת ואחת מהמילים שנכתבו בפוסט הזה הן פשוט מיותרות. צפייה שווה אלף מילים.

אזהרה: הסרטון אינו מכיל תמונות קשות, אך התוכן בו עשוי להיות לא קל לעיכול, תרתי משמע, עבור נשים.


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק