פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טיפים לשמירה על שיער צבוע

יש לא מעט יתרונות אשר טמונים בצבע לשיער, ובראש ובראשונה – העובדה שהודות לצבע לשיער, ניתן לרענן את המראה החיצוני ואף לגוון ולשדרג אותו (וכמובן, להסתיר שיער לבן).

אז למרות שנשים רבות בישראל וברחבי העולם צובעות את השיער אחת לפרק זמן של מספר שבועות ומרוצות מהתוצאה, רבות מהן מתלוננות שקיימת גם בעיה – ושהיא באה לידי ביטוי במגע של השיער, אשר הופך להיות פחות נעים כתוצאה מהשימוש בצבע.

אז קיימת חשיבות גבוהה לכך שכל אישה אשר צובעת את השיער, תהיה גם מודעת לחשיבות הגבוהה של הזנת השיער – כאשר, ההמלצה שכל מי שצובעת את השיער, תקפיד לעשות שימוש גם בתכשירים ייעודיים להזנה ולטיפוח של השיער.

Credit: Pexels

לצבוע במספרה או בבית?

אחת השאלות שנשים רבות מוצאות את עצמן מתמודדות איתן, זו השאלה האם לצבוע בבית או במספרה? מצד אחד, כאשר צובעים את השיער בבית, ניתן לחסוך סכומי כסף משמעותיים. מצד שני, למעצב שיער יש תכשירים, ידע ויכולות לצבוע את השיער בצורה טובה יותר ולהשיג תוצאות יותר טובות.

לכן, התשובה לשאלה זו, תלויה במספר רב של פרמטרים: ראשית כל, מהי מטרת הצביעה: אם המטרה היא להכהות מעט את גוון השיער או לא להתרחק יותר מדי מגוון השיער הנוכחי, קיימת אפשרות לבצע את פעולת הצביעה בבית, באופן עצמאי.

לעומת זאת, אם הבקשות הן "שאפתניות" יותר כמו לדוגמא, מעבר מצבע שיער כהה יחסית לבלונד, ההמלצה היא לבחור במספרה לצורך המטרה – מכיוון שהתוצאה אשר תתקבל בצביעה הביתית יכולה להיות רחוקה מלהשביע רצון.

כל כמה זמן לחפוף?

יכולה לעלות השאלה כמה פעמים בשבוע רצוי ומומלץ לחפוף? ואם תשאלו את השאלה הזאת מספר נשים עם שיער צבוע, סביר להניח שתקבלו מספר תשובות כמו: כל יום, פעמיים – שלוש בשבוע ועד פעם בשבוע בלבד.

ובכן, גם כאן זה לא שחור לבן, וזה תלוי בשאלה לא רק אם השיער הוא צבוע אלא גם אם הוא שמן או יבש. יש לקחת בחשבון, שחפיפה של השיער פוגעת בשומן הטבעי של השיער, כך שאם השיער הינו יבש, ההמלצה היא להסתפק בחפיפה פעמים או שלוש בשבוע לכל היותר.

שימוש בשמפו הנכון

מכיוון ששמפו הוא אמצעי טיפוח אשר נעשה בו שימוש בתדירות גבוהה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותו בתבונה ולהתאים אותו לשיער. כך שמי שלדוגמא, צבעה את השיער בגוון בלונדיני, יכולה להשתמש באותו שמפו לשיער בלונדיני לצורך המטרה.

ניתן למצוא גם מוצרי שמפו המיועדים באופן פרטני לשיער צבוע – כמובן, שכדאי לוודא שמדובר בשמפו איכותי, מבית מותג הנחשב לבעל שם ומוניטין בתחום. בסופו של דבר מדובר במוצרים שאינם בהכרח זולים ולכן רכישה של שמפו מפנק ואיכותי יכול להוות חלק ממארז מתנה לכל חג וכמובן ליום האם או יום האישה.

הקפדה על שימוש במוצרי שיער משלימים

ישנם לא מעט מוצרי טיפוח שיער, אשר נחשבים למוצרים משלימים, אשר בכוחם לסייע בשמירה על השיער. בין היתר, כדאי לבחור במוצרי שיער שהינם עשירים בלחות, וכאלו אשר מכילים רכיבים אשר יכולים לשמור על עמידות הצבע ובין היתר רכיבים כגון: מסנני קרינה, מייצבי צבע ועוד.

מעבר לכך, כדאי גם לשקול ולעשות שימוש במוצרים כמו: מסכת הזנה לשיער (המותאמת לסוג השיער ולמצבו), כאשר, בכוחה של מסכה שכזאת, להחזיר לשיער את הלחות. בנוסף על כך, ההמלצה היא לא לוותר על שימוש במסכת הזמנה איכותית לשיער, אשר בכוחה להעניק הגנה חיצונית.

מוצר משלים נוסף שכדאי לשקול את השימוש בו הוא סרום לשיער, אשר ייעודו לטפל במצבים כמו: שיער שבור, קצוות מפוצלים ועוד.. שימוש בסרום, מעניק לשיער מגע נעים – ולכן, כדאי לשקול להשתמש בו גם על בסיס יומי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...