פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מוצרי טיפוח – האם להזמין ברשת או לקנות בחנות הפיזית?

למרות שכיום מרבית האנשים מבצעים חלק גדול מהקניות שלהם דרך רשת האינטרנט – כאשר זה נוגע למוצרים מסוימים, לא מעט אנשים יכולים למצוא את עצמם מתלבטים, מהי דרך הרכישה העדיפה – האם להזמין דרך הרשת או שעדיף לשמור נאמנות, לדרך הטובה והישנה של הגעה לחנות הפיזית.

התלבטות שכזאת, יכולה לעלות לגבי מוצרי טיפוח ולגבי בשמים למיניהם – כאשר, יש לא מעט אנשים אשר יעדיפו להריח ולחוש את המוצר לפני שהם קונים אותו ומכאן, יכולה לעלות ההתלבטות.

אז בכדי לקבל החלטה מושכלת ונבונה לגבי הדרך לבצע את הרכישה, להלן מספר שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בטרם מקבלים אותה:

Credit: Pexels

שיקולי זמן

יכול להיות מצב בו אתם זקוקים לבושם חדש או לקרם פנים, אבל אתם לא מוצאים את הזמן לגשת לרשת הפארם או לסניף של רשת הבשמים. מה שיגרום למצב בו תמצאו את עצמכם בלי הבושם האהוב עליכם במשך תקופת זמן ארוכה. במקרה שכזה, ההמלצה היא כמובן, לבצע הזמנה ברשת, מה שיאפשר לכם לקבל בתוך ימים בודדים את המוצר שהזמנתם עד אליכם.

האם אתם יודעים מה אתם רוצים להזמין?

האם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים להזמין? אם אתם יודעים איזה בושם אתם מעוניינים לקנות או באיזה קרם לחות לפנים אתם משתמשים, אז אין שום דבר שימנע ממכם לבצע את ההזמנה דרך רשת האינטרנט. בכל זאת, מדובר בהליך פשוט יותר, כאשר, ניתן לבצע הזמנה בצורה קלה ופשוטה, לאורך כל שעות היממה.

יחד עם זאת, אם אתם לא יודעים איזה בושם אתם רוצים להזמין או שאתם לא מרוצים מהקרם פנים שלכם ואתם מבקשים להחליפו בקרם לחות אחר, כדאי אולי לשקול את ההגעה לחנות הפיזית, על מנת להריח את הבשמים או לקבל ייעוץ אישי, פנים מול פנים מנציג המכירות של מוצרי הטיפוח.

שיקולים כלכליים

כידוע, בשמים ומוצרי טיפוח אחרים יכולים להגיע לסכומי כסף לא נמוכים – בעיקר, עבור מי שרוכש אותם בתדירות גבוהה או עבור כאלו אשר מבקשים ליהנות מהמוצרים האיכותיים והיוקרתיים ביותר.
מהסיבה הזאת, יש להכניס למשוואה גם את הנושא של שיקולים כלכליים.

רשת האינטרנט, מאפשר לערוך סקר שוק מקיף, בצורה קלה ומהירה – וגם לאתר בזמן אמת מבצעים והנחות אטרקטיביות על המוצרים הרלוונטיים. מעבר לכך, באמצעותה ניתן להזמין גם מוצרים מחנויות בחו"ל או לאתר חנויות מקומיות אשר פועלות רק ברשת ומכיוון שההוצאות שלהן נמוכות יותר, גם המחירים של המוצרים יהיו אטרקטיביים יותר.

מהסיבה הזאת, בקבלת ההחלטה אם לבצע הזמנה דרך הרשת או להגיע לחנות הפיזית, כדאי להכניס לתמונה גם את השיקולים הכלכליים.

העדפות אישיות

אין מה לעשות אבל כאשר זה נוגע לחוויית קנייה, לכל אחד יש את העדפות שלו. יש כאלו שמעדיפים את ה"חיים הקלים" הטמונים בביצוע הזמנה של מוצר, באמצעות לחיצה על מספר כפתורים. ויש כאלו, אשר מבקשים לחוות חוויה בהליך הרכישה, להגיע לחנות הפיזית, להתרשם ולחוש את כל המוצרים ולקבל שירות אישי מנציג.

אז כמובן, שיש להכניס למשוואה גם את הנושא הזה ובעת קבלת ההחלטה איך לבצע את הרכישה, לשים דגש גם על ההעדפות האישיות. כאמור, חשוב לציין שלא הכול שחור או לבן, קיימת אפשרות לשלב בין 2 הדרכים וכאשר, זה נוח ומתאים לבצע רכישה בחנות הפיזית וכאשר אין זמן להגיע לחנות וכאשר, אתם יודעים בדיוק באלו מוצרי טיפוח אתם מעוניינים,  לבצע את ההזמנה של אותם המוצרים דרך רשת האינטרנט.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...