פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

מצחיק: כלב הפאג הזה משחזר כמה מהתמונות הכי מפורסמות של טיילור סוויפט

דאג הפאג, הכלב בעל הפרצוף המתוק והפחוס, הוא כנראה אחד הכלבים הכי מפורסמים בעולם. למרות שהוא נראה בדיוק כמו כל כלב פאג אחר, דאג מתחזק עמוד פייסבוק סופר מצליח עם מעל למיליון עוקבים וזוכה לאהדה עצומה גם באינסטגרם, כאשר התמונות והסרטונים שהוא, או ליתר דיוק הבעלים שלו, מפרסם ברשת זוכים למאות אלפי לייקים ושיתופים.

כיאה לכוכב במעמדו, הטלפון במלונה שלו לא מפסיק לצלצל בבקשה שישתתף בהפקות שונות ומשונות. לפני כחודשיים הצטלם דאג לסדרת תמונות בה הוא מחקה כמה מתמונות הסלפי המוכרות של קים קרדשיאן, ולאור ההצלחה הרבה, זימנו אותו החברים באתר Mashable ליום צילומים נוסף, כשהפעם על הפרק שחזור תמונות אינסטגרם מפורסמות של אחת הכוכבות הגדולות בעולם, טיילור סוויפט.

אז נכון, דאג אולי לא לוהט כמו טיילור סוויפט, אבל חייבים להודות שהוא עשה עבודה לא רעה בכלל, ועל הדרך זכה לטייל קצת ברחבי ניו יורק להרגיש ליום אחד איך זה לחיות את החיים העשירים ומלאי המותרות של הזמרת היפהפייה.

אם התמונות המצחיקות לא מספקות אתכם, יש גם סרטון מאחורי הקלעים שמתעד את יום הצילומים, שם תוכלו לראות עד כמה מקצוען דאג ואיך הוא מתקתק את הצילומים כמו דוגמנית מנוסה עם שנים במקצוע.


דרך: Mashable

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...