פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נהג חדש ונתפסת בנהיגה בשכרות? אתה חייב לקרוא את זה

אתה נהג חדש או נהג צעיר, ונתפסת נוהג תחת השפעת אלכוהול ? חשוב שתדע שיש איך להתמודד עם המצב! המאמר הבא נכתב על מנת שתוכל לקבל תשובות לכל השאלות. חשוב שתקרא את כל המאמר על מנת שתוכל להבין בדיוק את ההשלכות. נדגיש כי נהיגה תחת השפעה אלכוהול זוהי אחת מעבירות התנועה הכי קשות. לכן ההתמודדות עם העבירה חייבת להתבצע ביחד עם עורך דין המתמחה בנושא של נהיגה בשכירות. אל תנסו לקחת את האחריות על הכתפיים שלכם, כי המצב יכול להפוך להיות חמור במיוחד.

Credit: Freepik

מהי ההגדרה של נהיגה בשכירות אצל נהג חדש?

לא מעט נהגים חדשים אינם מכירים את החוקים בכל מה שקשור לנושא של נהיגה תחת השפעת אלכוהול. נהג ותיק יכול להגיע לרף של 290 מיקרוגרם באוויר נשוף של אלכוהול. מדובר על כמות יחסית נמוכה, אך עדיין כמות הגיונית ביחס למצבים שונים. כאשר אנו מדברים על נהג חדש (מתחת לגיל 24) החוק הוא שונה! הרף אצל נהג חדש הוא עד 50 מיקרוגרם באוויר נשוף, המשמעות היא כמות אפסית לחלוטין.

נהג חדש? החוק מקשה עלייך כפליים

כל עורך דין תעבורה מומלץ מתמודד מידיי יום עם נהגים חדשים רבים שנתפסו נוהגים בשכרות. ההמלצה במקרה הזה היא המלצה חד משמעית. נהגים חדשים מתחת לגיל 24? מוטב כי לא תעלו על ההגה לאחר ששתיתם אלכוהול. אפילו אם שתיתם כמות מזערית, זה עדיין עלול לסבך אתכם במיוחד. במקרה הזה עדיף להיות חכם ולא להיות צודק.

מה העונש על נהיגה בשכרות של נהג חדש?

העונש המוטל על נהגים הנוהגים בשכרות הוא יחסית גבוה בהשוואה לעבירות תנועה אחרות. בטח כאשר מדובר על נהג חדש שהוא זה שנוהג תחת השפעת אלכוהול. העונש של נהיגה בשכרות לנהג חדש בפעם הראשונה היא שלילת הרישיון לשנתיים. בפעם השנייה שנהג חדש נתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול השלילה יכולה להגיע עד 4 שנים. עורך דין תעבורה מומלץ ראה לא מעט מקרים שבהם נהגים חדשים מפסידים את הרישיון שלהם בגלל טעות אחת.

איך ניתן להתמודד עם הסיטואציה הזאת?

אז כמו שבוודאי הבנתם המצב הוא לא אידיאלי, ונהגים חדשים רבים עלולים לאבד את הרישיון שלהם. במקרה כזה הפתרון האפקטיבי ביותר הוא פשוט לחפש אחר עורך דין תעבורה מומלץ. אומנם המשטרה תשאף לשלול את הרישיון, אך ביחד עם עורך דין מנוסה תוכלו להפוך את הקערה. תוכלו להגיע למצב שבו המשטרה תחזור בה מהדרישה או שתסכמו על עונש אחר. התמודדות עם עורך דין תוכל לפתוח עבורכם דלתות שונות שלא היו פתוחות מלכתחילה. אל תוותרו על האפשרות הזאת, היא עשויה להיות האפשרות שתציל לנהגים החדשים את רישיון הנהיגה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...