פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התעוררתם לבית מוצף? הכירו את אנשי המקצוע שיעזרו לכם

הבית שלכם מוצף? מרגישים חסרי אונים? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על שאיבת הצפה בבית.

Credit: Freepik

מה יכול לגרום להצפה בבית?

ברוב המקרים, התקלה הנפוצה ביותר שיכולה לגרום להצפה בבית היא סתימה בקו הביוב הראשי של הבית או בבריכת הביוב שלו. במצב כזה, למי הביוב לא יהיה לאן לרדת, שכן כל פתחי הניקוז סתומים ולא תהיה להם ברירה אלא לעלות למעלה ולהציף לכם את הבית דרך קופסאות הביקורת.

גורם נוסף להצפה בבית יכול להיות כשל באיטום של הגג. במצב כזה, מי הגשמים יחדרו דרך הכשל אשר בגג היישר מהתקרה בקומה העליונה בבניין ופשוט יציפו אותה. בנוסף, יתכן מאד שהגורם להצפה יהיה דווקא פיצוץ בצינור מים גלוי או סמוי בבית, שזו כמובן תקלת אינסטלציה דחופה שמצריכה התייחסות מיידית.

מה עושים כשיש הצפה בבית?

במידה ויש לכם הצפה בבית, אתם צריכים להזמין שירות של שאיבת הצפות כמה שיותר מהר. לאחר מכן, כשהצוות המקצועי כבר בדרך אליכם, מומלץ מאד לבצע כמה פעולות מהירות על מנת להימנע מנזקים כבדים ככל שניתן. ראשית, אנחנו ממליצים לכם לגשת ללוח החשמל ולהוריד את המפסק הראשי על מנת להימנע מסכנת התחשמלות.

במידה ומדובר בשאיבת הצפות כתוצאה מפיצוץ צינור מים בבית, אנחנו ממליצים לכם לסגור את השיבר הראשי על מנת לעצור את זרימת המים בצינורות. לאחר מכן, אנחנו ממליצים לכם לפנות מהחדר את התכולה היקרה שלכם שעלולה להינזק כתוצאה מההצפה, בין השאר שטיחים, מכשירי חשמל, רהיטים ועוד.

איך שואבים הצפה בבית?

כפי שציינו, ברוב המקרים עושים שאיבת הצפות באמצעות ביובית. הביובית היא משאית גדולה שעליה יש מיכל מים שהתפקיד שלו הוא לקלוט כמויות גדולות של מים. לביובית יש צינור מיוחד שיודע לשאוב כמות גדולה של מים בעוצמה רבה. את הצינור הזה בעל המקצוע יציב במרכז ההצפה ופשוט ישאב את כל המים לתוך המיכל הגדול שעל הביובית.

אגב, היום יש בשוק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שמחליפים את הביובית המאסיבית. בין השאר, בעלי המקצוע יכולים לעשות שימוש במכונות קומפקטיות שהתפקיד שלהן הוא לשאוב מים בעוצמה גבוהה ותתפלאו, הן עושות את זה לא פחות טוב מהביובית.

סתימה בביוב – מה עושים?

כפי שציינו, הגורם הנפוץ ביותר להצפת מים בבית הוא סתימה מורכבת בביוב. לכן, אחרי שאתם שואבים את ההצפה עליכם לפתוח את הסתימה בביוב, אחרת ההצפה תחזור. לכן, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להזמין ביובית לפתיחת הסתימה בביוב.

בעל המקצוע יחדיר לקו הביוב דיזה מיוחדת ששוטפת את הקו בלחץ מים ופותחת את הסתימה בשוחות. במידה ומדובר בסתימת שומן בביוב, בעל המקצוע יצטרך לשאוב את הבור ורק לאחר מכן לשטוף את הקו בלחץ מים על מנת לפתוח את הסתימה לחלוטין.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...