פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו: אופנוען עצר נהגת שנסעה עם כלב שקשור לה לפגוש והציל את חייו

התעללות בכלבים היא (לצערנו) לא דבר נדיר במיוחד, אבל זה עדיין די מפתיע לראות התעללות כזאת מתרחשת על הכביש המהיר לעיני כל הנהגים והרוכבים.

לפני כמה ימים בפריירה שבקולומביה, בעליו של כלב חמוד החליטה שנמאס לה ממנו ושהיא קושרת אותו לג'יפ השחור שלה ומתחילה לנסוע. התכנון היה לנסוע עד שהוא – טוב, אין דרך עדינה לנסח את זה – פשוט ימות.

למזלו של הכלב, על הכביש רכב גם אופנוען בשם ווילדר ריוס שקלט אותו נגרר מאחורי הרכב. האופנוען התחיל לעקוב אחרי הג'יפ השחור ואז פשוט חסם אותו. הוא סיפר שכאשר עצר את הרכב, הוא מיד ניגש לכלב ומצא אותו מתנשף בכבדות מהמאמץ ועם כפות רגליים מדממות.

הנהגת ברכב, מורה בבית ספר, הסבירה להגנתה שהיא אינה מסתדרת אתו וכי מדובר בכלב אגרסיבי ורע שתקף אותה ועוד אנשים אחרים ושהיא תכננה, כעונש נבזי במיוחד, להרוג אותו בנסיעה.

ריוס צילם את הכלב ואת העימות עם הבעלים, שנשמע די נוקב. השיחה ביניהם אמנם מתנהלת בספרדית, אבל קל מאוד להבין את רוח הדברים גם אם אתם לא דוברי השפה. בסרטון, אם אתם חוששים\, לא מצולמת הגרירה עצמה של הכלב.

לסיפור הזה יש סוף שהוא די טוב: הכלב במצב טוב, חוץ מהטלפיים שעדיין מעט פצועות. באופן לא מפתיע, הכלב נלקח מהבעלים המתעללת ובגלל שאנחנו אופטימיים מטבענו, אנחנו מניחים שהוא כבר מצא בית חדש וחם.

בינתיים, פעילים למען בעלי חיים וסתם אנשים שאוהבים חיות דורשים להעמיד את הנהגת לדין על המעשים שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...