מראה מראה שעל הקיר, מי הכי שתיינית בעיר?

ממשלת סקוטלנד מנסה לקדם מודעות של שתיית אלכוהול נכונה בקרב נשים. לצורך כך הקימו אתר ייעודי שנותן אינפורמציה לנשים וגברים כאחד על ההשפעות של צריכת אלכוהול מוגברת. בנוסף לאתר האינפורמטיבי, יצרו אפליקציית מראה, Drinking Mirror , שנותנת למשתמשים הצצה איך הם יראו בעוד 10 שנים בהתאם לצריכת האלכוהול היומית שלהם.

מחקרים שערכו בקרב אזרחי סקוטלנד חשפו נתון מדאיג ש 38% מהנשים צורכות אלכוהול על בסיס יומי, הרבה מעבר לכמות ההגיונית, יותר מ 2-3 כוסות אלכוהול ביום. צריכת האלכוהול המוגזמת גורמת לקמטים עמוקים, לחיים אדומות והשמנה. מטרת האפליקציה להראות לנשים מה יקרה להן אם ימשיכו עם הרגלי השתייה המוגזמים הנהוגים כיום.  האפליקציה משתמשת בתמונת פנים ומשתמשת באינפורמציה שמזינים לה על הרגלי השתייה של המצולם. לאחר מכן היא חושפת את ההשפעה העתידית של צריכת האלכוהול.

האפליקציה Drinking Mirror זמינה עבור משתמשי אייפון, אנדרואיד וכמו כן גם ברשת, מדובר על אפליקציה חינמית.  היא מציגה בצורה פשוטה איך הפחתת צריכת האלכוהול בכוס אחת יכולה להשפיע משמעותית על תהליך ההזדקנות. ככל שתפחיתו בצריכת האלכוהול כך החזות העתידית שלכם תהיה דומה יותר לתמונה העכשווית.

מעבר למטרה החשובה של האפליקציה,  היא גם מאוד משעשעת כאשר ניתן להתעלל בתמונות של חברים, להפוך אותם לאלכוהוליסטים שמנמנים ולשלוח להם את התמונה הלא ממש  מלבבת. מבדיקה שעשיתי בעצמי על האפליקציה נראה שצפוי לי עתיד פוטוגני בהחלט ושווה לי לשקול הפחתה בטיפה המרה. אתם מוזמנים לנסות בעצמכם להוריד את האפליקציה ו/או להיכנס לאתר. תהנו!

ageMyFace1

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק