שום דבר לא מנצח אסטרונאוט (וידאו)

במרוצת השנים, כבר התרגלנו לראות אינסוף קמפיינים הזויים של חברת Lynx המייצרת בין השאר גם את דאודורנט AXE. הפעם, החליטו בחברה לנטוש את הדוגמניות הסקסיות והגברים הנחשקים, לטובת מהלך גרנדיוזי בשם Axe Space Camp, במסגרתו ארבעה זוכים מאושרים יזכו בטיסה לחלל. כן, בדיוק. טיסה לחלל.

הקמפיין המאוד משוקע של AXE עלה לאויר לפני כשלושה ימים, באמצעות סדרת פרסומות טלויזיה, המציגות את מחנה האימונים החלומי המחכה ל-200 הנבחרים שיעברו את השלב הראשון של התחרות. בין השאר, גייסו ב-AXE את באז אולדרין, האיש השני שביקר בחלל, כמה צעדים מאחורי ניל ארמסטרונג, בכדי להוביל את הקמפיין.

כמובן, החברים באקס לא יכולים להישאר רציניים לגמרי, ושחררו גם פרסומת שיותר מתקרבת לקו הסקסיסטי הקלאסי שלהם, פרסומת שהמוטו שלה, זהה לסלוגן של הקמפיין כולו: לא משנה כמה אתה גבר, אתה לא יכול להתחרות באסטרונאוט. הפרסומת מאוד מצחיקה, והיא כאמור רק חלק קטן מקמפיין גדול ומוצלח, במסגרתו נבנה גם אתר יעודי, בו גולשים משישים מדינות בעולם יכולים להגיש את המועמדות שלהם, להתחיל לצבור לייקים ולקוות להיות אלה שיזומנו למחנה האימונים.

מדובר ללא ספק באחד הפרסים הכי שווים שחולקו אי פעם בתחרויות מהסוג הזה, וסדרת הסרטונים עושה חשק עז להירשם ולהתפלל לאלילת המזל והלייקים. לסיכום, הקמפיין אולי השתנה, אבל השורה התחתונה נשארה זהה. רוצה להצליח עם הליידיז? קנה דאודורנט אקס או הפוך לאסטרונאוט. קליק כאן לאתר התחרות.לייק לפטריה בפייסבוק