פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחמדיניג'אד, מאחוריך: "צייר משהו" מאיימת להשתלט על העולם

בשבוע האחרון שמתי לב לתופעה מדאיגה. הסובבים אותי בכלל, וזוגתי בפרט, לא עוזבים את הסמארטפון שלהם לרגע. זוגתי אוכלת איתו, מנשקת ומחבקת בזמן שהלב שלה איתו, צופה בטלוויזיה איתו, ואם יכלה הייתה גם מתקלחת איתו. מה היא עושה בדיוק? ניחשתם נכון. מציירת ומנחשת, מנחשת ומציירת. מדי פעם נזכרת שאני שם ושואלת אותי כאילו הייתי עובר אורח והיא צריכה להגיע לאלנבי, אם אני יודע לזהות מה מופיע בתמונה. אל מולי נגלה שירבוט לא ברור, והיא שואלת "יכול להיות שזה אופניים?".

כן רבותיי, זה רשמי. draw something, האפליקציה המאפשרת לכם ולחבריכם להוכיח את כישרון הציור הנוראי שלכם, השתלטה על העולם,  ולא השאירה שום אופציה להתחמק ממנה. בכל מקום, לכל כיוון אליו תסתכלו, סביר להניח שתבחינו במישהו שאוחז בסמארטפון או טאבלט ומצייר.

תוך זמן קצר ביותר, כשבעה שבועות ליתר דיוק, הפכה האפליקציה לטירוף עולמי, וטיפסה למקום הראשון במצעד המכירות וההורדות במדינות רבות, ללא הבדלי דת גזע ו AppStore או אנדרואיד MARKET . אם אתם אנשים שזקוקים למספרים כדי להתרשם מהמציאות, וההקדמה הארוכה שלי לא עושה לכם את זה, אז מספר ההורדות המדוייק של האפליקציה עד כה בשבעת השבועות שבהם היא קיימת עומד על 37 מליון הורדות, נתון מדהים לכל הדעות.

חברת  MBAOnline ריכזה את כל המספרים סביב האפליקציה המטורפת הזאת ויצרה מצגת אינפוגרפיהמצויינת סטייל draw something  המגלה נתונים מדהימים אודותיה, כמו למשל העובדה שעד כה צויירו באמצעות האפליקציה לא פחות מ 3 מליארד ציורים שונים.

כאמור, האפליקציה שנוצרה על ידי חברת OMGPOP היא הצלחה ענקית, ויוצריה זכו במהירות מפתיעה, לגזור קופון ולקטוף את הפירות, כאשר האפליקציה נרכשה על ידי חברת המשחקים הפופולארית Zynga, בסכום של 180 מליון דולר, אותם ניתן לתרגם ברוח החג לכ- 18 מליון חבילות מצות.

על מנת לצפות במצגת האינפוגרפיקה, יש ללחוץ על החצים המופיעים בתחתית התמונה. כל לחיצה תעביר שקופיפת במצגת ולתחשוף אתכם לעוד פרט  מעניין אודות האפליקציה שמטריפה את העולם, וגורמת לי באופן אישי, לראות סוף סוף משחקי כדורגל ללא הפרעה.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...