פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פינוי פגר – (אל) תעשה זאת בעצמך

פינוי פגרים זו אולי אחת מהפעולות שאנחנו פחות שמחים לבצע, בלשון המעטה. מעבר לריח החריף והקשה, בלא מעט מקרים קשה לאתר את המיקום בקלות – במילים אחרות, אנחנו מריחים היטב, אבל ממש לא יודעים איפה בדיוק הפגר נמצא. זה מביא לצורך באיתור הפגר, שעשוי להיות לא פשוט במקרים מסוימים, משום שחיות רבות מוצאות מקומות מסתור שלנו בני האדם קשה להגיע אליהם. מעבר לכך, לא מעט אנשים לא מעוניינים לחפש, למצוא ולפנות את הגופה – ובצדק. איך מתבצע פינוי פגר של יונה? מה כדאי לדעת לפני שפונים לבעל מקצוע? האם כדאי להשתמש בשיטת "עשה זאת בעצמך"? כל התשובות, במאמר הבא.

Credit: Pexels

מהם פגרים, ובאילו מקרים נדרש פינוי פגר?

במילים הפשוטות ביותר, מדובר בגופה של בעל חיים מת. הפגר לא תמיד נראה לעין, ועשוי להסתתר במקומות מסתור שאנחנו אפילו לא חושבים עליהם: תעלות ביוב, חשמל, חורים בקירות, גגות, פירי מעליות או אפילו מתחת לארונות או רהיטים אחרים. במקרים מסוימים אפשר לאתר את הפגר לפי הריח החזק והחריף, אך לא בכל המקרים. למרות שאת הריח מאוד קשה לפספס, לא תמיד הוא יסייע לנו בפתרון התעלומה ופינוי הגופה מביתנו – זהו המקרה שבו נדרש פינוי פגר מקצועי על ידי איש מקצוע, באמצעות הכלים, המיגון והאמצעים המתאימים. איש המקצוע ידע לזהות את מיקום הפגר, מקור הריח וכמובן לבצע חיטוי מלא של המקום.

צריכים לפנות פגר? פינוי פגר עם המדבירים של פסט מאסטר – שירותי הדברה ופינוי פגרים בכל אזורי הארץ.

סוגי פגרים הניתנים לפינוי

מעבר לריח הלא נעים, פגר שנמצא בבית פרטי, דירה או בית עסק לזמן ממושך, עלול לגרום נזק ולהוות מפגע בריאותי לנוכחים במקום. כשמדובר בבית מגורים אין ספק שהדבר קשה מנושא, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בבית עסק שמקבל לקוחות – ולא מעוניין להבריח אותם באמצעות הריח הבלתי נסבל, כך שמומלץ להזמין איש מקצוע, לפנות את הפגר ולחטא את המקום מהר ככל הניתן.

אלו הם סוגי הפגרים הניתנים לפינוי:

  • פינוי של חתול מת או כלב: לצערנו, חתולים עלולים למצוא את מותם בדרכים יצירתיות ביותר – החל מהרעלה, חולי או תאונה, ולהסתתר במקומות שלא תמיד קל או בכלל אפשרי להגיע אליהם. באם אתם זקוקים לפינוי פגר של חתול או כלב, מומלץ בחום להתרחק מהמקום ולפנות לבעל מקצוע שיפנה את הפגר, ויבצע חיטוי מיד לאחר מכן כדי להימנע מהידבקות בשלל מחלות.
  • פינוי בעלי כנף: פינוי בעלי כנף הינו הנפוץ ביותר. הסיבה לכך הינה שיונים וציפורים אחרות, מוצאות את מותן לעיתים קרובות מסיבות שונות, ואנחנו נתקלים בהן על גגות הבתים, במרפסות או בגינות פרטיות. לפנות יונה מתה זו ככל הנראה לא השאיפה של אף אחד מאיתנו, ולכן כדי להימנע מזיהום המקום, ריח לא נעים והגעת בעלי חיים אחרים למקום שישתמשו בפגר כמזון – כדי לדאוג לפינו מקצועי, מהר ככל האפשר.
  • פינוי מכרסמים: במקרים רבים, לאחר הדברה נדרש פינוי פגרי מכרסמים שמתו במהלך ההדברה. המכרסמים עלולים להיות מזוהמים, לגרום לריח חריף ולהוות מפגע בריאותי. אין לגעת בפגרים או לנסות לפנות מכרסמים מכל סוג באופן עצמאי, כדי להימנע ממצב שבו אתם נדבקים במחלות ומסתבכים עם זיהומים או בעיות רפואיות אחרות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...