פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 התמונות הכי מצחיקות בהשראת התמונה שדולי פרטון פרסמה באינסטגרם

תמונת הפרופיל שלנו ברשתות החברתיות יכולה לשדר המון בכל הנוגע למה אנחנו מחפשים באותה פלטפורמה, זאת גם כנראה הסיבה שזמרת הקאנטרי האייקונית דולי פרטון רצתה לעזור לנו, שנדע לבחור את התמונות שלנו בכל רשת חברתית בצורה נכונה ונבונה.

בתחילת השבוע שעבר דולי פרטון העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה מחולקת שאפשר לומר שברה את האינטרנט או לפחות סדקה אותו וגררה אחריה מבול של תמונות גולשים ומפורסמים שקפצו על הטרנד המצחיק. הזמרת העלתה תמונה בה מוצגות 4 תמונות שצילמו אותה לאורך השנים, בכל תמונה היא הוסיפה את הרשת החברתית / אפליקציה שהכי מתאימה לתמונה והוסיפה את הכיתוב "Get you a woman who can do it all".

התמונה הרצינית והרשמית יותר היא של לינקדאין כמובן, זאת שמשדרת משהו כיפי ולא פורמאלי היא פייסבוק, התמונה האפנתית בשחור לבן צועקת לגמרי אינסטגרם והאחרונה שהיא יותר שובבה קיבלה את טינדר. הנה התמונה המקורית שדולי העלתה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dolly Parton (@dollyparton) on

התמונה קיבלה נכון לזמן זה קרוב למיליון לייקים באינסטגרם והמון מחוות של מפורסמים וגולשים שכמובן קפצו על העגלה הויראלית סתם בשביל הכיף (והלייקים). ריכזנו לכם כאן בפוסט 20 תמונות מצחיקות שמצאנו ברחבי הרשת בהשראת התמונה של דולי. אם יש לכם תמונות נוספות של הגאג הזה מוזמנים להוסיף לנו אותן בשרשור התגובות.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Draper James (@draperjames) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kerry Washington (@kerrywashington) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Doug The Pug (@itsdougthepug) on

 

 

View this post on Instagram

 

You can also find us on canvas, paper, marble, terracotta…and Tinder. 😉 ⁣ #linkedin #facebook #instagram #tinder

A post shared by The Met (@metmuseum) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Tonight Show (@fallontonight) on

 

 

View this post on Instagram

 

I’d swipe right

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mark Ruffalo (@markruffalo) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Janet Jackson (@janetjackson) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mindy Kaling (@mindykaling) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah Michelle (@sarahmgellar) on

 

 

 

 

 

ועכשיו אם קצת משעמם לכם מוזמנים לענות לנו על שאלות מצחיקות של 'מה אתה עדיף'

עוד בפטריה

35 משפטי הפתיחה הכי מטרידים ומביכים שגברים ישראלים כתבו לבחורות בהודעות

28 תמונות מצחיקות של בעלי חיים שלא רואים אף אחד ממטר

55+ בדיחות קרש מצחיקות וטיפשיות

אם אהבתם את הפוסט נשמח שתעקבו אחרינו גם באינסטגרם!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...