38 משפטי הפתיחה הכי גרועים ומביכים שגברים ישראלים כתבו לבחורות בהודעות

בעולם האינטרנט והרשתות החברתיותך ישנו כלל אחד קבוע – אם את בחורה, סביר להניח שתקבלי הודעות מטרידות מגברים ישראלים אקראיים על בסיס שבועי, ולפעמים אף יותר מזה. ההודעות הללו כוללות לעיתים קרובות משפטי פתיחה מזעזעים ושאלות הזויות ומטרידות מפוצצות בטמטום ובשגיאות כתיב. אז נכון, אי אפשר להתעלם מהעובדה שאי שם מסתובבים להם גם לא מעט גברים חמודים ומנומסים שמתחילים עם בחורות בעדינות סבירה, אבל הם מעטים מדי, ולא ממש משמשים מקור השראה עבור כל אותם יצורים חסרי מעצורים.

לרוב הפתרון ההגיוני לעניין הזה הוא להתעלם ולהמשיך הלאה, אבל כפי שתראו מיד, יש גברים שיודעים לייצר הודעות כל כך מיוחדות שפשוט אי אפשר להתעלם מהן. בעמוד הפייסבוק המעולה “כל ההזויים עליי” מתפרסמים מדי יום צילומי מסך מצחיקים שנשלחו לעמוד על ידי גולשות ישראליות מתוסכלות שמצאו את עצמן מוטרדות בפייסבוק, טינדר, וואטסאפ וכל שאר הרשתות החברתיות הפופולריות על ידי גולשים עילגים, סוטים ורפי שכל, אבל החליטו לענות ולהשיב להם כגמולם.

במבט ראשון, צילומי המסך הללו נראים מצחיקים, בעיקר בזכות התגובות הציניות והמשעשעות מצד הבחורות, אבל חייבים לזכור שעל אף קור הרוח ורוח וחוש ההומור של הבנות, בחלק מהמקרים מדובר בהטרדות של ממש שאינן ראויות ולא מוסיפות גרם של כבוד לעם הגברי. אספנו עבורכם 38 תמונות נבחרות מתוך העמוד ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לעקוב אחריו בפייסבוק ובאינסטגרם.

לפעמים אנשים שאתה לא מכיר יכולים לתת לך תובנות עמוקות על החיים

לא יכולתי להתאפק

אהה אולי משם באמת

את רואה הוא תפוס למה להטריד

עד מתי משפטי פתיחה

השתכנעתי

דחוףףף

או מאי גאד

אני בחורה שמאמינה בגורל

בטח עבודה טובה 6 משולשים חיסלתי היום

ישר פוסלת זאתי

מקום ממש יפה מאוד ממליצה לבקר

יכול לקרות לכולנו

אינגליש וורי סמול

אולי הוא יעלה על זה בסוף

מה את באה לשגע

תעשי פוני הם אמרו, זה יהיה לך יפה הם אמרו

הוכחתי לו נראה לי

אלוהים ישמור הולכת להתפטר

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק