פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

על הבוקר: כדור צעצוע מצחיק לכלבים

אם אתם אוהבים לשחק 'מסירות' עם הכלב שלכם, המוצר הבא עשוי לשדרג משמעותית את חוויית המשחק של שניכם. כלבים אוהבים לרדוף אחרי כדורים ולהחזיר אותם לזורק ותמיד עושה רושם שהמשחק המטופש הזה גורם להם להנאת אין קץ. מצד שני, עבור הבעלים, כל הסיפור הזה עשי לשעמם אחרי 3-4 פעמים. במיוחד כדי לפתור את הבעייה הזו, המציא בחור בשם פורקי הפר מחברת Rogz בדרום אפריקה, את הכדור המיוחד בתמונות, כדור עם הדפס של שיניים מצחיקות, שגורם לכלב להיראות מבסוט במיוחד אחרי שתפס את הכדור, כשבנוסף ניתן למלא את הכדור באוכל האהוב על הכלב.

הכדור עשוי מחומרים מיוחדים שאינם מזיקים לכלב, והוא מצד אחד כבד ומצד שני קופצני, כך שהוא מושלם עבור משחק המסירות המסורתי. הכדור המשעשע הפך ללהיט בעולם, ומאות גולשים רוכשים אותו ברשת בכל יום. העלות לא גבוהה, כחמישה דולרים עבור כדור כזה, מחיר דיי הוגן ביחס לתמורה המשעשעת שהוא מעניק לכם ולכלב. קליק כאן לרכישת הכדור דרך אמאזון.

dogs funny fetch ball 2 dogs funny fetch ball 3 dogs funny fetch ball 4 dogs funny fetch ball 5 dogs funny fetch ball 6 dogs funny fetch ball 7 dogs funny fetch balldogs funny fetch ball 8

באמצעות bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...