פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלבה הזאת הדהימה את השופטים והקהל עם ביצוע מרגש לשיר של וויטני יוסטון

החלק הכי כיפי בתכניות ריאליטי-כישרונות סטייל אקס-פקטור או דה-ווייס הוא כמובן שלב האודישנים. בין שלל המתמודדים שבאמת יודעים לשיר ויש להם סיכוי כלשהו להתקדם בתחום, אפשר למצוא גם אינסוף מתמודדים הזויים ומצחיקים במיוחד שבטוחים שהם שרים כמו סלין דיון אבל בפועל נשמעים יותר כמו מגרסת נייר. אנחנו לא לגמרי בטוחים לאיזו משתי הקטגוריות שייכת המתמודדת הבאה, אבל אפשר לקבוע בוודאות שמדובר באחד האודישנים הכי מפתיעים ומוזרים שנתקלנו בהם.

במהלך שלב האודישנים לתכנית הריאליטי "לבלגיה יש כישרון", עלתה לבמה מתמודדת מפתיעה במיוחד, כלבה בשם ליידי זינה, שהעניקה ביצוע סוחף ומרגש לאחד הלהיטים הכי גדולים אי פעם "I will always love you" של וויטני יוסטון. ההתחלה הייתה קצת קשה, אבל ברגע שהגיע הפזמון המנצח, הצליחה זינה לסחוף את הקהל והשופטים (1:40 בסרטון) כשהיא מייללת בצורה הכי מושלמת מרגשת ששמעתם את מילות השיר.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

אם אתם כבר לא יכולים לחכות להופעה הבאה שלה, דעו כי הרפרטואר של זינה נגמר פחות או יותר בשיר הספציפי הזה והבעלים מספר שמאז שהייתה גורה ושמעה את השיר לראשונה, היא נוהגת לילל ולייבב בכל פעם שהוא מתנגן. בכך אופן, אנחנו לגמרי היינו מעבירים אותה לשלב הבא גם אם זה אומר שבתכנית עצמה היא פשוט תשב על הבמה ולא תעשה כלום. לרוב, זה הרבה יותר מרגש מהביצועים של המתמודדים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...