פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרטון אנימציה מעולה משלב בין סיפור משה בתיבה לבאטמן

בעוד ארבעה ימים בדיוק יתיישבו המוני בית ישראל סביב שולחנות הסדר שלהם, יקשקשו קצת, ינשנשו מצות וכרפס, יצחקו עם הדודה שהם לא ראו מאז הסדר שעבר, וכמובן, יקראו את ההגדה וייזכרו שוב בסיפור המופלא על באט-מוזס, גיבור-העל היהודי שהושיע את עם ישראל מידיו האכזריות של הג'וקר-פרעה והוביל אותם באמצעות הבאט-מוביל שלו לארץ מבטחים.

אם הגרסה הזאת של הסיפור לא כתובה בהגדה שלכם, זה רק בגלל שהיא הודפסה לפני שנדב נחמני, מאייר ובמאי אנימציה, יצר את סרטון האנימציה המצחיק והמעולה הבא, המציג את השילוב האולטימטיבי בין סיפור "משה בתיבה" ל"אביר האפל", הלא הוא באטמן, כחלק מטריילר פיקטיבי לסרט חדש שכנראה לעולם לא יצא לאקרנים, אבל היינו שמחים לצפות בו.

הסרטון עשוי נהדר, המוזיקה המקורית ברקע נותנת את התחושה של סרט קולנוע דרמטי ורציני, והשילוב בין הסיפורים יוצר כמה רגעים קומיים משעשעים במיוחד כמו סמל לוחות הברית על הספוט המפורסם של באטמן ואחרים שאנחנו מעדיפים לא להרוס לכם.

מי שסייע לנחמני ביצירת הסרטון הוא האנימטור קובי חדור, ועל הפסקול הנהדר אחראית מורן ברבש. הוא נוצר עבור ארגון Jerusalem U, ארגון יהודי אמריקאי שפועל למען קירוב יהודים לשורשים שלהם. אין ספק שלהפוך את משה לבאט-מן זו בהחלט התחלה טובה.

קליק לעוד סרטונים ותמונות של נדב נחמני באתר הפטריה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...