פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טרנד אופנתי חדש: נשים צעירות צובעות את השיער שלהן באפור

האייטם הזה הוא בהחלט הזדמנות נדירה עבורי להפסיק להכחיש ולהודות אחת ולתמיד: אני לא מבין שום דבר באופנה. למעשה, אם הייתי בחורה, סביר להניח שעדין הייתי מתהלך עם חותלות ושיער מנופח עם פוני, ורק העובדה שאני גבר מצילה אותי בזכות האפשרות ללבוש תמיד ג'ינס וטי שירט ולצאת בסדר עם העולם.

ובכל זאת, גם מי שלא ממש בקיא בחדשות האופנה לא יכול היה להתעלם מהטרנד החדש והמוזר ששוטף את אינסטגרם: – תסרוקות שמשלבות צביעת השיער לאפור. לא, כל הסבתות בעולם לא גילו פתאום את אינסטגרם והרשתות החברתיות. מדובר בנשים צעירות וגם לא מעט גברים שהחליטו לבצוע את השיער שלהם לאפור, כאילו נגמרו כל הפיגמנטים והצבעים האחרים בעולם.

שיער אפור 16
אומרים שהיא התחילה את הטרנד כשצבעה לאפור לפני מספר חודשים. קיילי ג'נר (הקרדשיאנז)

האמת? חייבים להודות. יש משהו בשיער הכסוף הזה. נכון, במרבית המקרים המוצגים כאן הוא גם מחובר לפרצוף נאה במיוחד, אבל בשורה התחתונה, זה נראה בכלל לא רע ולסבתא של המצולמות בהחלט יש במה להתגאות במפגש הברידג' הבא שלה.

אז האם בקרוב תציעו בטעות למישהי בת 18 לעזור לה לחצות את הכביש? האם תקומו באוטובוס כדי לפנות מקום לקשישה בת 23? נחיה ונראה. מוזמנים להביט בתמונות ולהחליט האם זה בא לכם בטוב או מגה קריפי, וגם לענות על סקר קצר בסוף הפוסט. ותודה לקיילי ג'נר מהקרדשאינז שהפכה את כל זה לאפשרי.

שיער אפור 1

שיער אפור 2

שיער אפור 3

שיער אפור 4

שיער אפור 5

שיער אפור 6

שיער אפור 8

שיער אפור 9

שיער אפור 10

שיער אפור 11

שיער אפור 12

שיער אפור 13

שיער אפור 14

שיער אפור 15

שיער אפור 17

שיער אפור 18

שיער אפור 19

שיער אפור 20

שיער אפור 21

שיער אפור 22

שיער אפור 23

שיער אפור 24

שיער אפור 25

שיער אפור 30

שיער אפור 27

שיער אפור 28

את כל התמונות תחת התיוג המשעשע Grannyhair# (שערות סבתא) תוכלו למצוא כאן.

ומה אתכם? הייתם צובעים לאפור? הצביעו בסקר:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...