אירוח עם כלים חד פעמיים – לא מה שאתם חושבים

אם אתם מארחים אורחים חשובים או עורכים אירוע כלשהו בביתכם, אתם בוודאי יודעים שאחד הדברים שקשה ביותר להתמודד איתם אחרי האירוח הוא כמות הכלים המצטברים. בין אם מדובר על הצורך להעביר את הכלים למדיח לצורך שטיפה ובין אם מדובר על הצורך לשטוף את הכלים באופן עצמאי, הרי שמדובר על עיסוק שדורש זמן.

על כן, אחת האופציות הטובות ביותר עבור כל אדם שאין לו מספיק כלי אירוח ועדיין מעוניין לארח בצורה דקורטיבית ומרשימה או עבור כל אדם שפשוט לא רוצה להתעסק עם שטיפת כלים לאחר האירוח הוא לארח עם כלים חד פעמיים.

בעבר, כלים חד פעמיים היו מאוד פשוטים ועל כן, אירוח עם כלים מעין אלה היה דבר שפוגע באסתטיקה ובדקורטיביות של ההגשה וכן בחוויה של האירוח. אולם כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של כלים חד פעמיים מגוונים, מעוצבים ואיכותיים, כך שכל מה שנותר לכם למעשה זה למצוא את הכלים המדויקים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם.

Credit: Freepik

טיפים לבחירת כלים חד פעמיים לאירוח?

אם החלטתם לארח עם חד פעמי, חשוב שתדעו כיצד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. כיום כאמור ניתן למצוא מגוון רחב של כלים חד פעמיים וחשוב ביותר לבחור את הכלים המדויקים ביותר בהתאם לצורך. הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לארח באמצעות כלים חד פעמיים בצוצלחות חד פעמירה הטובה ביותר:

ראשית כל, חשוב ביותר להתאים את העיצוב של הכלים לסוג האירוע. גם כלים חד פעמיים יוקרתיים ביותר ניתן למצוא כיום במגוון עיצובים וצבעים שונים. על כן, בין אם מדובר על צלחות חד פעמי, כוסות חד פעמי או כל סוג של כלי חד פעמי אחר, חשוב מאוד לבחור אותם בהתאם לקונספט העיצובי של האירוע. אם החלטתם שהעיצוב באירוע שלכם או באירוח יהיה בצבעים קרים עליכם לבחור כלים חד פעמיים בצבעים הללו, אם הקונספט הוא זהב אתם יכולים לבחור בכלים המעוטרים בצבע זהב ועוד.

התאמת הכלים לסוג האוכל שמוגש

כאשר מדובר על אירוע כלשהו שאתם עורכים או אירוח של אורחים חשובים והחלטתם לארח בחד פעמי, הרי שמעבר לעיצוב הכלים, חשוב ביותר לבחור כלים שיתאימו לצורך. כמובן שיש את הכלים הבסיסיים והחשובים בכל אירוח והם:

צלחות, כוסות, סכום ועוד, אך כמובן שחשוב לבחור את הכלים בהתאם לצרכים נוספים העומדים על הפרק לרבות: כלים למנה ראשונה, כלים למנה עיקרית, כלים לקינוח, כלי הגשה המתאימים בהתאם לסוג האוכל שיוגש בהם ועוד.

אם מדובר על מרק או סלטים, כדאי לשלב קערות סלט או מרקיות ועוד. חשוב לדעת כי כיום ניתן למצוא מגוון צורות של כלים חד פעמיים לרבות: כלים עגולים, מרובעים, אליפסה, משושה ועוד ועל כן, ניתן לדייק בבחירתם בהתאם לצורך.

חומר הגלם שממנו עשויים הכלים

כדאי מאוד להתאים את סוג הכלים למאכלים בהתאם לטמפרטורה שבהם מגישים אותם. עבור סלטים, עוגות ועוד, ניתן לבחור בכלים חד פעמיים מנייר, מבקבוק מתכלה, מפלסטיק או מקרטון ממוחזר, אך אם מדובר על מאכלים חמים כדאי לבחור כלים אשר עשויים מפלסטיק עמיד ואיכותי וזאת בכדי שלא ימסו כתוצאה משימוש באוכל חם.

באופן כללי ניתן למצוא כיום כלים חד פעמיים העשויים מחומרי גלם שונים וגם אנשים השמירה על איכות הסביבה בראש מעיינם, יכולים להשתמש כיום בכלים חד פעמיים מתכלים.

התאמת הכלים לתקציב

ההיצע כיום בתחום כלים חד פעמיים הוא גדול ביותר ולא פעם, לא קל לבחור את הכלים המתאימים והמדויקים ביותר ועל כן, כדאי מראש להגדיר תקציב עבור רכישת הכלים הנדרשים לכם לאירוח ולהיצמד לתקציב המדובר, דבר שללא ספק יכול להקל עליכם את מלאכת בחירת הכלים. כמובן שמראש יש לבחור במקום שבו ניתן לרכוש כלים חד פעמיים באיכות גבוהה, בעיצוב מרשים ובמחירים המשתלמים ביותר.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק