כל מה שרצית לדעת על פירוק רכבים

היום, יש לא מעט מבוגרים שמחזיקים בבעלותם לפחות רכב אחד. הוא משרת אותם ולוקח אותם ממקום למקום, ובמקומות מסוימים שאין בהם תחבורה ציבורית טובה ממש אי אפשר להסתדר בלעדיו. רכב הוא היום דבר בסיסי בעיקר בעולם בו אנו רצים כל הזמן ממקום למקום. אבל מה לעשות וזמנו של כל רכב קצוב, ואם הוא לא נמכר אלא עבר תאונה או לא הועבר טסט כי לא משתלם, כדאי למצוא קונה רכבים לפירוק שייקח אותו וימכור אותו. קניית רכבים לפירוק היא דבר מוכר, בין אם זה קניית רכבים לברזל או פירוק רכבים לחלקים.

לא כדאי להשאיר ליד הבית…

מקור תמונה: ע.ש. שירותי גרירה

אם אתם גרים בעיר אתם בוודאי צריכים למצוא קונה רכבים לפירוק בשביל שייקח את הרכב שלכם בין אם בשביל קניית רכבים לברזל ובין בשביל למכור את החלקים שלו. אי אפשר להשאיר את הרכב זמן רב בלי לפנות אותו, גם אם זה מקום שלא מוגדר כחנייה בתשלום. בשלב מסוים עלולים להגיע פקחים ולדרוש את הפינוי של הרכב מהמקום. גם אם אתם גרים במושב או בכל מקום אחר, חבל שתשאירו את הרכב שיתפוס מקום ליד הבית שלכם. אתם צריכים קניית רכבים לפירוק, מישהו שיגיע, ישלם לכם על הרכב וייקח אותו. מעבר לסיבות הללו יש גם את הסיבה הבטיחותית שכדאי לדעת עליה.

רכבים נטושים הם מתכון לסכנות

אם יש לכם רכב ועוד לא מצאתם מישהו שתחום העיסוק שלו הוא פירוק רכבים, אתם חייבים לעשות את זה כמה שיותר מהר במידה והרכב נמצא ברחוב. רכב שעומד זמן רב הוא מתכון לסכנות, מכיוון שהוא מושך אליו ילדים שעלולים להיכנס אליו. גם אם הוא נעול, הוא עשוי לגרום למישהו לשבור את החלון אם הוא יעמוד יותר מידי זמן וילדים עשויים להיכנס אליו וחלילה להיפגע בתוכו בכל דרך שהיא. רכב שעומד ועם חלון פתוח או שבור הוא גם מקום אליו נכנסים בעלי חיים, ואם בעל חיים כמו חתול או כלב ימות בתוכו, הריח באזור יהיה בלתי נסבל.

רגע לפני שמוכרים לפירוק

רגע לפני שאתם מוכרים את הרכב שלכם ומוצאים קונה רכבים לפירוק, אתם צריכים לעשות כמה דברים. אתם חייבים להוריד את הרכב שלכם מהכביש, ואת זה אתם צריכים לעשות באמצעות פנייה למשרד הרישוי עם תעודת הזהות ומסמכי הרכב. שם תמלאו טופס בקשה לביטול רישום רכב וכן טופס בקשה להחזר אגרה. אחרי שסיימתם את שלבי ההורדה מהכביש אתם יכולים למצוא מישהו שקונה רכבים לפירוק ולמכור לו את הרכב.

בדרך כלל לא תצטרכו אתם להיות אלו שמשלמים על הגרר אלא מי שקונה רכבים כאלו יגיע עם הגרר וייקח את הרכב למקום בו הוא יפורק והחלקים שלו יימכרו.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק