פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מכונת המשקאות האוטומטית החדשה של דיאט קולה היא המכונה הדקה בעולם

בענקית המשקאות קוקה קולה, חיפשו דרך חדה ויצירתית לשווק את אחד ממוצרי הדגל שלה, דיאט קוקה קולה, כחלק מקו הפרסום הנוכחי שלהם “fit and elegant”. אתם ודאי שואלים את עצמכם כיצד מותג כל כך מוכר שמפגיז באינסוף פרסומות טלויזיה מושקעות יכול לייצר באז חדש ומרענן. ובכן, התשובה, לפחות על פי קוקה קולה, מגיעה דווקא מהכיוון הטכנולוגי.

הסרטון הבא מציג את החידוש האחרון מבית דיאט קוקה קולה, כשחושף בפני האנושות את הדבר הבא בעולם המשקאות הקלים, מכונת המשקאות האוטומטית הדקה בעולם. כמובן, קל להבין כיצד הפיתוח הטכנולוגי הזה מתקשר עם המותג, שכן חלומם של מרבית בני האדם השותים את המשקה נטול הסוכר והקלוריות הוא להיות רזים, חטובים ואלגנטים, בדיוק כמו המכונה.

דיאט קולה רזה

מכונת המשקאות הדקה היא ברוחב של כעשרים סנטימרים ויכולה להיות מוצבת במגוון מקומות בהם מכונות השתיה הרגילות והקלאסיות לא יכולות להתאים. בסרטון מוצגות דוגמאות רבות למיקומים המפתיעים של מכונת השתייה הרזה, וכן התגובות של עוברי האורח שנתקלו בה. כך תוכלו למצוא את המכונה הרזה, אם תצליחו להבחין בה, על המדרכה בין שני בית קפה, בין שני מסלולי באולינג, בין שני מסלולי אופניים ואפילו במכון הכושר בין שני זוגות אופני כושר.

בסרטון היוטיוב שהעלתה דיאט קוקה קולה לרשת נכתב: "דיאט קוקה קולה מתאימה כמו כפפה לליף ססטייל שלכם וכך גם המכונה החדשה שלנו, מכונת המשקאות הרזה בעולם". בכל אופן, עם כל הכבוד ליצירתיות של דיא קולה, אנחנו מעדיפים את בקבוק הקולה שלנו בצבע אדום, ואם בכל זאת נרצה מנת יתר של סוכרזית, נעדיף לשפוך אותה לכוס קפה.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...