שירות הזרמת המוזיקה DEEZER מושק בישראל – סיקור מלא

מאת: סער יוז

שירות הזרמת המדיה DEEZER, עם למעלה מ-12 מיליון משתמשים וקצב גידול דו ספרתי, כולל אלגוריתם ייחודי הלומד ומתאים את עצמו לצרכים ולהרגלי ההאזנה של כל משתמש, מושק היום בישראל. שירות המוזיקה הינו בעל הפריסה הגלובלית הרחבה ביותר, פעיל ומצליח ב-185 מדינות ברחבי העולם, ומציע מגוון מוזיקלי רחב הפונה למעשה לכולם.

גם בישראל תתמקד החברה באמצעות נציגתה הבלעדית בישראל, חברת “לב מדיה גרופ” בהרחבת הקטלוג המקומי ובקידום יצירה ותוכן ישראליים ותמיכה באומנים ישראלים שמעתה יוכלו למצוא בית של ממש בפלטפורמה בינלאומית עם גישה למיליוני מאזינים ופוטנציאל הכנסות ייחודי. החל מהרבעון הראשון של שנת 2018 תציע DEEZER קטלוג מוזיקה עשיר, שיכלול את כל התוכן הישראלי הרלוונטי וכן אפשרות חיפוש נח, ידידותי, אינטואיטיבי ועם היתרון העצום של הגשה בשפה העברית.

השירות החדש בישראל יושק במספר מודלים:
1. כחודש חינם Premium+ למשתמשים חדשים, ולאחר מכן שרות Basic בחינם לכל משתמש ללא הגבלת זמן.
2. שירות Premium + להאזנה באיכות HD במחיר חודשי של 19.90 שקלים ו-29.9 שקלים בחבילה משפחתית הכוללת עד 6 מנויים.
3. שירות Hi Fi) לצרכני על במחיר 39.90 שקלים לחודש.
*השימוש החינמי לחלוטין וללא הגבלה הינו במודל של פרסומות, אפשרות מוגבלת למעבר בין שירים, איכות רגילה ואי יכולת לשמור שירים Offline.

DEEZER Hi-Fi:
DEEZER מציעה את קטלוג המוזיקה העצום שלה באיכות סאונד גבוהה ודומה לאיכות של CD. במטרה לא לאבד צלילים ומידע מוזיקלי כפי שקורה בדחיסת קובץ ל-MP3, אלגוריתם DEEZER מיישמת שימוש בהזרמת מדיה HiFi ב-16-Bit / 44.1 kHz באיכות FLAC המאפשרת לשמוע את כל הרבדים המוזיקליים ואת המנעד המקורי בין הצלילים הגבוהים והנמוכים.

Flow
מתוך כוונה לחדש, ללמד ולגלות עולם מוזיקלי ושירים חדשים למאזינים ל- DEEZER יישום בלעדי שהינו ה- זרם- Flow אשר בנוסף להיותו (Playlist) הוא פסקול אישי ומראה מדויקת של אהבות וצרכים של כל מאזין שהולכת, משתפרת ומזדקקת עם הזמן באמצעות “למידת מכונה” שמתבססת על פעולותיו של כל משתמש. בלימוד האוטומטי של ה- Flow משולבים למעלה מ 14 אלגוריתמים שונים, מיפויי מאזינים והצלבת טעמים מוזיקליים.

בנוסף המלצות מותאמות אנושיות של עורכי המוזיקה של DEEZER כך שחוויית ההאזנה וחשיפה למוזיקה חדשה הנה אישית, איכותית, מבוקרת ועמוקה. בעתיד הקרוב תוסיף החברה מידע קונטקסטואלי באישור המשתמש בכדי למקד את המלצות המוזיקה לזמן ולמקום. כל זאת בנוסף לאלפי רשימות השמעה זמינות למשתמש ומותאמות לסגנונות מוזיקה ופעילויות שונות.

עוד בג’ירפה:

Song Catcher
לאור הדיווחים האחרונים על רכישה אפשרית של אפליקציית שאזאם על ידי אפל מיוזיק, החליטה DEEZER לחשוף כי פונקציית זיהוי טביעת אצבע מוזיקלית Song Catcher כבר קיימת ב-DEEZER ונמצאת בשימוש בקרב 10% מהלקוחות לקראת הרחבה לכלל הלקוחות בשבועות הקרובים.

פונקציית Song Catcher נמצאת מתחת לסרגל החיפוש ומאפשרת זיהוי שיר מתנגן מחוץ לאפליקציה בלחיצת כפתור. לאחר זיהוי השיר, ניתן להקשיב ואף לצרף אותו אל רשימת שמע מועדפת.

שיתוף הפעולה עם מועדוני הכדורגל:
ל-DEEZER יש מספר הסכמי שיתוף פעולה ייחודיים ובלעדיים עם מועדוני כדורגל המובילים בעולם ובהם ברצלונה ומנצ’סטר יונייטד. בכך הפכה DEEZER לשותפה מוזיקלית רשמית של המועדונים. במסגרת עסקה ייחודית זו, ייצרו DEEZER ערוץ רשמי עבור הקבוצות המפנקת את האוהדים הרבים של הקבוצה ברחבי העולם פלייליסטים שנוצרו על ידי המועדון ומספר מכוכביו הגדולים.

שיתוף הפעולה עם מותגי הסאונד המובילים בעולם:
DEEZER – המותאמת לכל הפלטפורמות והמכשירים הניידים ללא יוצא מהכלל- מאפשרת לראשונה גם פיקוד קולי באמצעות Google Home ובקרוב גם Amazon Alexa והיא מוטמעת ביותר מ-80 מוצרים שונים כגון BOSE, B&O, SONOS, ועוד.

האתר ג'ירפה הוקם על מנת לתת מענה לכל מה שקשור בחדשנות טכנולוגית, ומיועד לכל חובב טכנולוגיה.
קליק לביקור באתר.

לייק לפטריה בפייסבוק