אגם הפסלים: כל יצור חי שנכנס לאגם הזה הופך לאבן (תמונות)

הצלם ניק ברנדט תיעד בתמונות שחור לבן סדרת צילומים שנראית כאילו יצאה מסרט אימה. הלוקיישן המדובר הוא באגם נטרון שבצפון טנזניה. על אף שנראה שמדובר בפסלי ציפורים שתועדו על ידי הצלם, מדובר בציפורים וחיות אמיתיות שלרוע מזלן החליטו לעצור באזור האגם הנוראי, למנוחה והתרעננות קלה. אפר וולקני מהר הגעש הסמוך מעשיר את האגם במינרלים כך שרק מספר מועט של דגים ומיקרואורגניזמים מסוגלים לחיות בתנאים קיצוניים אלה.

כל בעל חיים אחר שינסה להיכנס לאגם ירגיש שגופו מתחיל להתקשות עד שהופך לדמוי אבן. המים מאופיינים בכמות גדולה של מלח וסודה, שניהם גורמים לבעלי החיים המתים להתאבן, וכך משמרים אותם בתצוגת ראווה מחרידה של פסלי אבן חיים. נשמע כמו סיפור מהאגדות, אבל אמיתי לגמרי.

כמובן, לשם ההבהרה, הצילומים הללו לא צולמו ישירות באגם, אלא הונדסו על ידי הצלם שמשה את החיות המתות מהמים, ויצר באמצעותן את הצילומים הללו.

 

 

 

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק