פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: אב חולה סופני מגשים את משאלתו האחרונה ומלווה את בנותיו הלא נשואות לחופה

אחת התכונות המופלאות של האינטרנט הוא היכולת לקחת סיפורים קטנים ומרגשים שכנראה מעולם לא היינו שומעים עליהם ולחשוף אותם בפני מליוני גולשים, שצופים, מתרגשים ומשתפים. הסיפור הבא הוא מסוג הסיפורים הללו: סוחט דמעות, שמח, מרגש וגם עצוב.

פרד אוונס, 60, נשוי באושר ואב לשלוש בנות, הצליח להתאושש מניתוח השתלת ריאות שעבר לאחרונה, אך לרוע מזלו התבשר כי חלה במלנומה, סרטן קטלני שהותיר לו כמה חודשים ספורים בלבד לחיות. משאלת ליבו הגדולה ביותר של פרד הייתה ללוות את שתי בנותיו שעדין לא התחתנו אל החופה, אך במצב החדש, ספק רב אם הזמן היה מאפשר לו לעשות זאת, לאור העובדה כי בנותיו עדין לא קרובות להינשא.

בשיתוף עם ארגון Fotolanthropy, ארגון ללא מטרת רווח שמטרתו לשתף סיפורים מעוררי השראה, החליט פרד להפתיע את בנותיו ואת אשתו במחווה מרגשת. הארגון פנה לשני צלמים מקצועיים שהסכימו להתנדב לפרויקט, וביחד איתם הפתיע פרד את בנותיו.


הבנות חשבו שהן מגיעות למסיבת הפתעה לאמם, בת זוגו של פרד, אך כשהגיעו לכנסייה, שם התקיים האירוע, הופתעו לגלות שהן בעצמן חלק מהותי מהאירוע. בזו אחר זו, ליווה האב את שתי בנותיו בצעדה המרגשת  והמפורסמת במסדרון הכנסייה, למרות שאף גבר לא חיכה להם ליד הכומר. לקינוח, הפתיע את אשתו עם זר פרחים, צעד גם איתה אל עבר הכומר, והשניים חידשו את שבועות הנישואין שלהם.

הסיפור המרגש הזה תועד כאמור כולו בתמונות נהדרות ומרגשות עד דמעות, ובסרטון מקסים המציג את הסיפור הרומנטי הזה.

האב פרד נפטר בסופו של דבר כמה חודשים לאחר מכן ביולי השנה, אך המזכרת הזאת תלווה את המשפחה לנצח. מעורר השראה.

evansfamily1 evansfamily2 evansfamily3 evansfamily4 evansfamily5 evansfamily6 evansfamily7 evansfamily8 evansfamily9 evansfamily10 evansfamily11 evansfamily12 evansfamily13 evansfamily14

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...