פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו: סולן להקת הפו פייטרס שבר את הרגל באמצע הופעה וחזר להופיע כשרגלו מגובסת

דייב גרוהל, סולן להקת הפו פייטרס, העניק למעריצי הלהקה עוד סיבה ענקית להעריץ אותו. בהופעה שנערכה לפני יומיים בשוודיה, קפץ גרוהל מהבמה במהלך ביצוע השיר השני של המופע "Monkey Wrench", נחת לא טוב ושבר את רגלו ואולם, למרות הכאבים העזים ולמרות שלא יכל לעמוד על הרגל ונזקק לטיפול רפואי ולגבס, הוא לא הסכים להתפנות ולעצור את ההופעה.

לאחר כחצי שעה ואחרי שרגלו גובסה, הוא חזר לבמה המשיך בהופעה כרגיל כשהוא יושב על כיסא, כאילו שום דבר רציני לא קרה. התמונה של גרוהל והרגל המגובסת כבשה את הרשת והוכיחה שוב למה אנשי הרוק'נ'רול הם חיות הבמה הגדולות ביותר.

בתיעוד המעולה הבא, ניתן לראות את גרוהל רגע אחרי שנחת על הרצפה ושבר את רגלו, כשהוא אוחז במיקרופון ומבשר לקהל מה בדיוק הולך לקרות: "אני חושב ששברתי הרגע את הרגל. אני חושב שבאמת שברתי אותה. אבל תראו. יש לכם את המילה שלי שהפו פייטרס… אנחנו נחזור ונסיים את המופע הזה. אבל עכשיו אני חייב להתפנות לבית החולים כדי לתקן את הרגל, אבל אז אני אחזור ואנחנו נמשיך לנגן. אני מצטער, אני כל כך מצטער"

בהמשך הסרטון (1:40) מכריז טיילור הוקינס, חברו ללהקה של גרוהל, כי הלהקה תמשיך לנגן קאברים בלעדיו עד שתתברר חומרת העניין. אלא שאז (3:02), למרבה ההפתעה, גרוהל חוזר מגובס לבמה, מצטרף ללהקה לביצוע קאבר לשיר Underpressure של קווין ודייויד בואי ואז וממשיך את ההופעה עם ביצוע ללהיט הענק Learn to fly.

אין ספק, הבחור הוא תותח אמיתי ואנחנו שולחים לו מכאן איחולי החלמה מהירה ומקווים שיבוא להופיע בעתיד הקרוב, סוף סוף, גם בישראל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...